Prezent do zakupu kosmetyków wybranych marek od 65 zł

Jaguar Classic Electric Sky Woda toaletowa dla mężczyzn 100 ml

          
Dostępny   |  (ID: 130599)
65,00
Doręczymy
Odbiór osobisty

Tester ma identyczny skład jak produkt pełnowartościowy. Różnicą jest opakowanie - tester może być dostępny w pudełku kartonowym lub bez pudełka. Opakowanie może wyglądać tak samo jak standardowe, ale może też różnić się wielkością lub niektórymi elementami. Część testerów jest dostarczana bez korka/zatyczki. Testery nie są przeznaczone do użytku osobistego przez klientów końcowych. Testerów można używać wyłącznie do prezentacji i testowania perfum lub kosmetyków przeznaczonych do sprzedaży w obiektach kupującego. Zamawiając tester, nabywca przyjmuje ten fakt do wiadomości i zobowiązuje się nie używać go do celów osobistych ani nie odsprzedawać klientowi końcowemu.
          
Dostępny   |  (ID: 124158)
43,60

Opis produktu

Aureola legendarnego brytyjskiego producenta samochodów Jaguar, wspaniały srebrno-niebieski design, drewno bursztynowe i liść fiołka - to męska woda toaletowa Jaguar Classic Electric Sky, wprowadzona na rynek w 2020 roku. Doświadczona producentka perfum Alexandra Monet stworzyła niezwykłą aromatyczno-fougere kompozycję zapachową dla współczesnego, żądnego przygód, nieskrępowanego mężczyzny. Dzięki wodzie toaletowej Jaguar Classic Electric Sky będziesz panem w każdej sytuacji!

Postaw na perfumy Electric Sky z jaskrawym, metalicznym efektem:

  • magnetyzująca mieszanka dla aktywnego mężczyzny pnącego się coraz wyżej,
  • we wstępie ziemisty liść fiołka, grejpfrut i pieprz syczuański,
  • w sercu cierpka pelargonia, szałwia muszkatołowa i lawenda,
  • w bazie drewno bursztynowe, fasola tonka i mech dębowy,
  • nowoczesny męski dodatek zapachowy z popularnej serii Jaguar Classic.

Czy tęsknisz za najbardziej spektakularnymi przeżyciami? Sięgnij po EdT Jaguar Classic Electric Sky

Woda toaletowa dla mężczyzn Jaguar Classic Electric Sky przypomni Ci z perspektywy czasu wspaniały koktajl z przyjaciółmi, zapierający dech w piersiach widok na nocną panoramę miasta i radość z samotnej jazdy szeroką drogą. Po prostu wszystko, czego z nią doświadczyłeś. Woda toaletowa dla mężczyzn z serii Jaguar Classic jest ekscytująca, seksowna i atakuje zmysły równie silnie jak samochody Jaguar. Zacznij wcielać w życie swoje zamiary teraz albo nigdy – niebo nad Twoją głową nie ma żadnych limitów! Ponadczasowy, sportowo-elegancki dodatek zapachowy Jaguar Classic Electric Sky wyróżnia się najlepiej podczas dziennych okazji od wiosny do jesieni.

Ocena

Ten produkt nie został jeszcze oceniony.
Dodaj opinię jako pierwszy

Dostawa:
Płatność:
Certyfikat: