Juliette Has A Gun Moscow Mule Wody perfumowane

Tester ma identyczny skład jak produkt pełnowartościowy. Różnicą jest opakowanie - tester może być dostępny w pudełku kartonowym lub bez pudełka. Opakowanie może wyglądać tak samo jak standardowe, ale może też różnić się wielkością lub niektórymi elementami. Część testerów jest dostarczana bez korka/zatyczki. Testery nie są przeznaczone do użytku osobistego przez klientów końcowych. Testerów można używać wyłącznie do prezentacji i testowania perfum lub kosmetyków przeznaczonych do sprzedaży w obiektach kupującego. Zamawiając tester, nabywca przyjmuje ten fakt do wiadomości i zobowiązuje się nie używać go do celów osobistych ani nie odsprzedawać klientowi końcowemu.
Dostępny   |  (ID: )
186,60
Doręczymy
Odbiór osobisty
Nic nie wybrałeś? Sprawdź podobne zapachy OTWÓRZ PORADNIK

Opis produktu

Woda perfumowana Juliette Has A Gun Moscow Mule to świeża drzewno-cytrusowa kompozycja z akcentami kwiatów i piżma. Prezentuje się jako idealny dodatek zapachowy dla kobiet i mężczyzn, przeznaczony przede wszystkim do codziennego noszenia wiosną i latem. Będąc odzwierciedleniem metropolii Moskwy zawiera rosyjską wódkę, piwo imbirowe i sok z limonki. Woda perfumowana Juliette Has A Gun Moscow Mule została opracowana przez perfumiarza Romano Ricci w 2017 roku. W celu zwiększenia trwałości, nanoś wodę perfumowaną Moscow Mule na skórę natłuszczoną neutralnym środkiem kosmetycznym.

Co charakteryzuje unisex perfumy Juliette Has A Gun Moscow Mule?

  • wieloaspektowa mieszanka zapachowa,
  • intensywny cytrusowy wstęp,
  • pikantne owocowo-korzenne serce,
  • zmysłowa drzewno-piżmowa baza,
  • elegancki biały flakonik ze złotymi detalami.

Nie wiesz co dla siebie, a co dla partnera…? Wybierz perfumy unisex

Jeśli zastanawiasz się czy perfumowaną, czy toaletową wodę, najpierw ustal, dla kogo ma być. Wybór perfum zależy przede wszystkim od Twoich preferencji, ale ogólnie zapachy podzielone są na męskie i damskie. Perfumy dla mężczyzn bywają często wypełnione korzennymi składnikami, są cięższe, ostrzejsze. Wonne składniki kompozycji dla kobiet są z kolei połączone tak, aby podkreślały kobiecość. Jednak własny gust często odbiega od utartych schematów, dlatego wiele zapachów można włączyć do kategorii unisex, z której może wybierać każdy. Takim uniwersalnym wonnym dziełem jest również woda perfumowana Juliette Has A Gun Moscow Mule.

Zobacz więcej

Loading…
Ocena

Ten produkt nie został jeszcze oceniony.
Dodaj opinię jako pierwszy

Alternatywne produkty


Wybraliśmy dla Ciebie


Dostawa:
Płatność:
Certyfikat:
Made with by PragueBest