Kallos Cosmetics

NAJLEPSZE PRODUKTY

Sprecyzuj parametry
Zmień kategorię
Sortuj według:
Sortowanie:
Sortowanie:

O marce Kallos Cosmetics

Popularna marka Kallos Cosmetics zawiera doskonałe, wydajne i niedrogie produkty kosmetyczne do pielęgnacji włosów, ciała, skóry i do makijażu. Najbardziej znane to kosmetyki do włosów Kallos, w skład których wchodzą nowoczesne szampony, odżywki, mleczka regenerujące, maski, odżywcze olejki, stylizacje, lakiery… Jeśli chcesz mieć lśniące, delikatne i jędrne włosy bez rozdwojonych końcówek, szukaj produktów Kallos Cosmetics. Przywróć zdrowy wygląd swoim włosom i skórze z pomocą tej sprawdzonej marki!

Kallos Cosmetics: Mag od włosów z Węgier

Rodzinna marka kosmetyczna Kallos została założona w 1978 roku przez Jánosa Kallósa w węgierskiej stolicy Budapeszcie. Jego produkcja opiera się na rozwoju we własnym laboratorium, najnowocześniejszych technologiach i najlepszych surowcach . Firma zwraca również szczególną uwagę na efektowne opakowanie wszystkich swoich produktów. Na Węgrzech i w Rumunii Kallos od wielu lat jest wiodącą marką w profesjonalnej pielęgnacji włosów. Dziś cieszy się przychylnością klientów w 19 krajach Europy, Kanady i Stanów Zjednoczonych. Partnerzy handlowi często współpracują z nią przez wiele lat, ponieważ cenią sobie jej niezawodne usługi i ciągłe innowacje.

Co nasi klienci mówią o kosmetykach Kallos

„Piękny zapach, super duże opakowanie, pompka, świetny na prezent,” ocenia jedna z klientek bardzo pożądany litrowy krem pod prysznic Kallos Cosmetics SPA Beautifying z różowymi ekstraktami. Użytkownicy chwalą również olejek do włosów Kallos Cosmetics Elixir lub szampon do włosów suchych Kallos Banana Fortifying Shampoo . Doskonałą recenzją cieszy się również maska nadająca połysk i zmiękczająca włosy Kallos Cosmetics Caviar . Na przykład: „Duże ilości w dobrej cenie” „Po tej masce włosy są pięknie uczesane”. Dobrze się sprzedaje również produkt Kallos Profi Pil Eyelash And Eyebrow, który nada piękny kolor twoim rzęsom i brwiom. Czeka na Ciebie ponad 150 produktów Kallos Cosmetics, po prostu wybierz ten właściwy…

Dostawa:
Płatność:
Certyfikat:
Made with by PragueBest