Ustawienia filtrów
Płeć
Kategoria
Marka
Cena
-
Typ produktu
Objętość
-
Cruelty free

Kąpielowa kula

Sprecyzuj parametry
Zmień kategorię
Sortuj według:
Sortowanie:
Sortowanie:

O asortymencie Kąpielowa kula

Rozkoszuj się musowaniem, kolorami, zapachami i pielęgnacją specjalnych produktów kosmetycznych - kul do kąpieli! Przygotujesz z nimi niezwykłe, zabawne i niezapomnianą kąpiel dla dzieci od 3 lat, ale także wspaniały relaks dla dorosłych. Jest łatwy w użyciu: wystarczy wrzucić musującą kulę do wanny z gorącą wodą i pozostawić do rozpuszczenia.

Czy kula to „zdrowy” kosmetyk do kąpieli?

Oprócz zwiększenia atrakcyjności kąpieli i przyjemnego zapachu, kule do kąpieli zmiękczają i nawilżają skórę nie pozostawiając na niej tłustego filmu. Możesz więc z pełnym zaufaniem używać ich dla swojej rodziny. Unikaj kontaktu z oczami i skórą, która jest zbyt wrażliwa lub uszkodzona.

Niech twoje zmartwienia wyszumią

Które kule do kąpieli są najbardziej pożądane ? Na czele zainteresowania użytkownika znajdują się kule do wesołej kąpieli dla dzieci, na przykład od marki Gabriella Salvete, wzbogacone zapachem czereśni lub jagód. Pożądana jest również jasnozielona kula do kąpieli o delikatnym zapachu kojących ziół. Kolejna relaksująca kąpiel musująca może pachnieć mango i pomarańczą lub różą. Marka I Heart Revolution to wykwintne kule do kąpieli o zapachu czekolady, gumy do żucia, kokosa, pączka… oraz popularne zestawy upominkowe z tymi kosmetykami.

Cóż, "zdetonuj" odpowiednią bombę do kąpieli - i zabawne domowe wellness może zacząć!

Dostawa:
Płatność:
Certyfikat:
Made with by PragueBest