KENZO Flower By Kenzo Poppy Bouquet Woda toaletowa dla kobiet 50 ml

Dostępny   |  (ID: 137561)
 
  180,60
Doręczymy
Odbiór osobisty

Tester ma identyczny skład jak produkt pełnowartościowy. Różnicą jest opakowanie - tester może być dostępny w pudełku kartonowym lub bez pudełka. Opakowanie może wyglądać tak samo jak standardowe, ale może też różnić się wielkością lub niektórymi elementami. Część testerów jest dostarczana bez korka/zatyczki. Testery nie są przeznaczone do użytku osobistego przez klientów końcowych. Testerów można używać wyłącznie do prezentacji i testowania perfum lub kosmetyków przeznaczonych do sprzedaży w obiektach kupującego. Zamawiając tester, nabywca przyjmuje ten fakt do wiadomości i zobowiązuje się nie używać go do celów osobistych ani nie odsprzedawać klientowi końcowemu.
Dostępny   |  (ID: 132073)
119,10

Opis produktu

Niekończącą się miłością do kwiatów i pragnieniem uczynić świat lepszym jest wręcz przepełniona woda toaletowa dla kobiet KENZO Flower By Kenzo Poppy Bouquet (2020). Wspomaga wybuch namiętności, rozpalenie pożądania i przenikanie tych szlachetnych emocji do całego życia. Autorami kompozycji zapachowej KENZO Flower By Kenzo Poppy Bouquet są znani perfumiarze Alberto Morillas i Dora Baghriche. Zastosowali w niej starannie dobrane nuty kwiatowe, owocowe i drzewne, którym dzięki ich współbrzmieniu po prostu nie sposób się oprzeć!

Czym uwodzą perfumy KENZO Flower By Kenzo Poppy Bouquet?

  • smukła buteleczka z polnym makiem,
  • na początku soczysta gruszka nashi,
  • w sercu bułgarska róża i gardenia,
  • w bazie eleganckie drzewo migdałowe,
  • nadają się do całorocznej stylizacji,
  • idealne dla współczesnej wyzwolonej kobiety,
  • pełne radości, energii i zdolności rozweselać.

Wskazówki dotyczące używania wody toaletowej KENZO Flower By Kenzo Poppy Bouquet

Woda toaletowa KENZO Flower By Kenzo Poppy Bouquet najlepiej wyróżnia się wiosną, kiedy również natura przedstawia swój intensywny rozkwit, ale piękna jest także w innych porach roku. Wykorzystasz ją do szkoły, biura, na wszelkie spotkania i letnie imprezy wieczorne. Podkreśli również luźną weekendową lub wakacyjną atmosferę. Daj się uwieść tej świeżej, podnoszącej na duchu i uniwersalnej wodzie toaletowej dla kobiet renomowanej japońsko-francuskiej marki KENZO. Mocne przesłanie, poetyka i perfumeryjny kunszt sprawiły, że damskie i męskie perfumy marki KENZO znalazły się wśród najlepiej sprzedających się na świecie.

Zobacz więcej

Loading…
Ocena

Ten produkt nie został jeszcze oceniony.
Dodaj opinię jako pierwszy

Wybraliśmy dla Ciebie


Dostawa:
Płatność:
Certyfikat:
Made with by PragueBest