KENZO Homme Woda perfumowana dla mężczyzn 60 ml

Niedostępny   |  (ID: 137564)
251,76
Nic nie wybrałeś? Sprawdź podobne zapachy OTWÓRZ PORADNIK

Opis produktu

Marka KENZO łączy kulturę Azji i Europy. Dzięki egzotycznym zapachom pomoże ci rozwinąć miłość, zrozumienie i twórczą ekspresję. Kompozycje damskie Flower by Kenzo (2000) czy Jungle L'Élephant (1996) to już dziś legendy. Marka przygotowała również dla Ciebie szeroki wybór świetnych zapachpów dla kobiet i mężczyzn , między innymi w kolekcjach KENZO Amour, Aqua, Couleur, Flower, Flower In The Air, Homme, Jeu d'Amour, Jungle, World, Madly, Totem, KenzoKi, Les Eaux De Fleur i L'Eau par Kenzo.

KENZO: Francuska marka z japońskimi korzeniami

Japoński projektant Kenzó Takada (1939–2020) kochał modę od dzieciństwa. Rodzice nie chcieli, żeby się uczył w tym kierunku, ale w 1958 roku utalentowany młody człowiek postawił na swoim i zapisał się do szkoły projektowania w Tokio. Po ukończeniu studiów KENZO przeniósł się do Paryża i zaczął szyć swoje ciekawe modele. Dom mody KENZO powstał w 1970 roku. Z biegiem czasu pojawiły się również perfumy KENZO , podobnie jak moda tej marki: czasem odważne i barwne, innym razem japońskie minimalistyczne i czyste.

Rady dotyczące zapachów damskich i męskich KENZO

Wypróbuj na przykład wodę toaletową KENZO Flower By Kenzo Red Edition (2018), następczyni kompozycji pudrowo-kwiatowej Flower by Kenzo , która w 2002 roku stała się najlepszym perfumem dla kobiet . Kolejną znakomitą kompozycją jest męska woda toaletowa KENZO Aqua Kenzo pour Homme , świętująca życiodajną wodę, która weszła na rynek w 2018 roku w tym samym czasie co wersja damska. Popularna jest również seria zapachów damskich KENZO World , inspirowana trzecim okiem i duchową ochroną z góry. Rozpieść siebie bardzo poszukiwanym zapachem dla kobiet Flower By Kenzo L'Élixir (2015), dzięki któremu poczujesz się rozpieszczona i kochana. Najbardziej zadowoli kobietę, która lubi luksus, elegancję i ma już swój wyrafinowany styl. Rozgrzewający i delikatny charakter tych perfum stanowi doskonałe dopełnienie. Z perfumami KENZO będziesz uwodzicielska, nieodparta i rozgrzejesz serce każdego mężczyzny.

Zobacz więcej

Loading…
Ocena

Ten produkt nie został jeszcze oceniony.
Dodaj opinię jako pierwszy

Alternatywne produkty


Wybraliśmy dla Ciebie


Dostawa:
Płatność:
Certyfikat:
Made with by PragueBest