Lacoste Pour Femme

Sprecyzuj parametry
Zmień kategorię
Sortuj według:
Sortowanie:
Sortowanie:

O serii Lacoste Pour Femme

Lacoste Pour Femme to seria dla kobiet o wspaniałym i pełnym, kobiecym zapachu - energetyzującym i jednocześnie pobudzającym.

Zapach Lacoste Pour Femme został stworzony dla kobiety, która ma w sobie prawdziwy wdzięk i urok; dla kobiety, która ma odwagę wyrażać swoje emocje i dzielić się swoimi uczuciami. Kobieta Lacoste jest czarująca, promienna i uczynna, ale nie próbuje za wszelką cenę flirtować i uwodzić. To sprawia, że jest bardzo atrakcyjna dla większości mężczyzn.

Ten charakterystyczny, ostrzejszy i kwiatowy, świeży zapach pachnie frezją, jaśminem, różą i innymi kwiatami. Jamajski pieprz zapewnia energiczną świeżość. Drzewna baza dodaje tej kompozycji głębi i zmysłowości. Powstały zapach wody perfumowanej Lacoste Pour Femme sprawia wrażenie wyjątkowo intensywnej czystości.

Na potrzeby współczesnej kobiety projektanci Lacoste postanowili zmodyfikować esencję Pour Femme. Tak powstała Lacoste Pour Femme Legere. Nowy zapach emanuje jasnymi cytrusowymi tonami i liśćmi jaśminu, które dodają świeżości i wyrażają wyraźny charakter współczesnej kobiety Lacoste. Jest to proste, nowoczesne dzieło, które ewokuje prawdziwy powab.

Uzupełnieniem serii są kosmetyki do ciała i pod prysznic, dzięki którym możesz intensywniej i dłużej cieszyć się ulubionym zapachem.

Niezależnie od tego, czy wybierzesz oryginalny, czy nowszy wariant, zawsze zwiększy Twój urok i zmysłowość. Olśniewaj swoje otoczenie wdziękiem i splendorem dzięki wonnemu asortymentowi z serii Lacoste Pour Femme.

Perfumy LACOSTE zmieniły swój wygląd w 2021 roku. Możesz otrzymać od nas swój ulubiony egzemplarz we wcześniejszym lub nowym designie. Oba warianty mamy w magazynie (do wyczerpania zapasów). Jednak zapach i skład perfum pozostają dokładnie takie same.

Dostawa:
Płatność:
Certyfikat:
Made with by PragueBest