Lamborghini Mitico Wody toaletowe dla mężczyzn

Dostępny   |  (ID: )
49,20
Doręczymy

Tester ma identyczny skład jak produkt pełnowartościowy. Różnicą jest opakowanie - tester może być dostępny w pudełku kartonowym lub bez pudełka. Opakowanie może wyglądać tak samo jak standardowe, ale może też różnić się wielkością lub niektórymi elementami. Część testerów jest dostarczana bez korka/zatyczki. Testery nie są przeznaczone do użytku osobistego przez klientów końcowych. Testerów można używać wyłącznie do prezentacji i testowania perfum lub kosmetyków przeznaczonych do sprzedaży w obiektach kupującego. Zamawiając tester, nabywca przyjmuje ten fakt do wiadomości i zobowiązuje się nie używać go do celów osobistych ani nie odsprzedawać klientowi końcowemu.
Dostępny   |  (ID: )
28,82
Dostępny   |  (ID: )
45,88
Nic nie wybrałeś? Sprawdź podobne zapachy OTWÓRZ PORADNIK

Opis produktu

„Luksusowa.” „Świetna i za małe pieniądze.” „Długo pachnie.” „Za tym zapachem zawsze się oglądnę.” „Gorąco polecam.” Takie recenzje zebrała u nas woda toaletowa dla mężczyzn Lamborghini Mitico, która powstała w 2008 roku wraz z kompozycjami Feroce i Forza. Marka Lamborghini, założona w 1962 roku, kojarzona jest głównie z szybkimi, luksusowymi samochodami. Włoska pasja i urok odzwierciedlają się także w kosmetykach Lamborghini, przeznaczonych dla nowoczesnego, pewnego siebie mężczyzny. Ich wspaniałym przedstawicielem jest również woda toaletowa Lamborghini Mitico, która najlepiej prezentuje się na Twojej skórze od wiosny do zimy, w dzień, wieczorem i podczas namiętnej nocy… Dołącz do jej zadowolonych użytkowników!

Dlaczego perfumy Lamborghini Mitico są tak popularne?

  • dostępny produkt marki Lamborghini,
  • uniwersalne, całoroczne akcesorium,
  • kusząco orientalnie przyprawione,
  • w głowie z tangerynką i miętą,
  • w sercu z gałką muszkatołową,
  • w bazie z cedrem i piżmem,
  • w stylowej i praktycznej buteleczce.

Odtajniamy trik umożliwiający szybkie naniesienie wody toaletowej

Każdy dodatek zapachowy potrzebuje ciepła, aby mógł się rozwinąć. Podczas aplikacji wody toaletowej Lamborghini Mitico należy zatem wykorzystać punkty termiczne, którymi są przede wszystkim skronie, szyja, nadgarstki, zagłębienia łokci i kolan. Zdradzimy Ci też szybką sztuczkę: rozpyl zapach na oba nadgarstki, a następnie przetrzyj nimi przeciwległe strony szyi. Podczas nanoszenia wody toaletowej Mitico unikaj ubrań - z jednej strony nie będą jej absorbować tak przyjemnie jak skóra, a dodatkowo może pozostawić na nich nieprzyjemne ślady.

Zobacz więcej

Loading…
Ocena 5.0

(oceniono 4x)

  • 100 %klientów poleca
  • 4recenzji klientów

Opinie 4x


Opinia kupującego - Opineo.pl

Piękny zapach

Opinia kupującego - Opineo.pl

bardzo dobry

Opinia kupującego - Opineo.pl

Produkt bardzo dobry o intensywnym zapachu

Opinia kupującego - Opineo.pl

Moje pierwsze Lamborghini, dostałem od dziewczyny. Wolałbym prawdziwe, ale na razie to mi wystarcza ;) Zapach jest spoko!


Dodaj recenzję i pomóż innym w zakupach

Alternatywne produkty


Wybraliśmy dla Ciebie


Dostawa:
Płatność:
Certyfikat:
Made with by PragueBest