Lamborghini Prestigio Wody toaletowe dla mężczyzn

Opinie:
2x
Przewidywany czas dostawy
Odbiór osobisty

Opis produktu

Woda toaletowa pełna pasji i męskiej siły, determinacji i wytrwałości. Zapach dla mężczyzn Lamborghini Prestigio będzie Twoją nową bronią przeznaczoną do uwodzenia, z którą nigdy nie przegrasz. Lamborghini wprowadza magiczną wariacją pysznych kwiatowo-korzennych tonów w wyszukanej współgrze z cytrusowym wstępem, który zakręci w głowie niejednej dziewczynie.

Wgryź się w soczyste wprowadzenie z kwaśnej cytryny, mandarynki i egzotycznego ananasa, przyprawione gałką muszkatołową, dzięki czemu już na początku dostaniesz niezbędną dawkę energii i orzeźwienia. W sercu zapachu urzeknie Cię kwiatowe współbrzmienie kwiatów pomarańczy i fiołka, które upajająco dopełnia, jak ciepłe pieszczoty słońca, połączenie cynamonu z ambrą. Poprzez całą kompozycję przewija się zawarta w bazie atrakcyjna kombinacja drewna cedrowego, piżma, fasoli tonka i wanilii.

Prawdziwy mężczyzna z Lamborghini jest zawsze przygotowany, charyzmatyczny, zdecydowany i pewny siebie. Zapach ten stanie się Twoją tarczą, która będzie Ci towarzyszyć przez długie godziny pełnego wyzwań dnia. Odrzuć przeszkody w drodze do tego, aby stać się atrakcyjnym, zrównoważonym i pożądanym mężczyzną. Subtelnie słodka woda toaletowa Lamborghini Prestigio ma głębię i zmysłowość, dzięki czemu zyskasz prestiż, na jaki zasługujesz.

Alternatywne produkty Alternatywy Lamborghini Prestigio

Ocena 4.0

(oceniono 2x)

  • 100 %klientów poleca
  • 2recenzji klientów

Opinie 2x


Polecam!

Lubię ten zapach.


Dodaj recenzję i pomóż innym w zakupach
Dostawa:
Płatność:
Certyfikat: