Ustawienia filtrów
Płeć
Kategoria
Marka
Cena
-
Objętość
-

Łańcuszki do smoczków

Sprecyzuj parametry
Zmień kategorię
Sortuj według:
Sortowanie:
Sortowanie:

O asortymencie Łańcuszki do smoczków

Kiedy pewne małe dziecko postanowi zostać ikoną mody, nie ma o czym dyskutować - to jest po prostu przesłodkie! A co koniecznie musi znaleźć się w każdej modnej stylizacji? No przecież modne dodatki! Także w przypadku smoczków dostępna jest szeroka gama uroczych i stylowych akcesoriów. Do najbardziej poszukiwanych przedmiotów należy zawieszka do smoczka z klipsem, który chroni tę magiczną niezbędność dziecka przed zagubieniem.

Odkryj praktyczne klipsy do smoczków, a także do gryzaków i innych zabawek

Łańcuszki do smoczków są bardzo praktyczne, ponieważ za pomocą klipsa można je łatwo przyczepić do ubranka, kocyka czy wózka. Idealnie nadają się do smoczków, a także do gryzaków czy innych zabawek. Mają modny design, nie zawierają BPA i można je bezpiecznie stosować u dzieci już od urodzenia. Dzięki ozdobnemu klipsowi do smoczka możesz zamienić każdy zwykły smoczek w modny dodatek. A jeśli zastanawiasz się, jaki drobiazg podarować dziecku koleżanki, od razu masz odpowiednią wskazówkę.

A może od razu sięgnąć po luksusowy prezent dla maluszka

Dostępne są nawet eleganckie zestawy prezentowe, w których na przykład zawieszka do smoczka z klipsem uzupełnia zestaw butelek dla niemowląt, smoczków dynamicznych i gryzaków. Silikonowe smoczki dynamiczne i gryzaki zadowolą każdą obdarowaną rodzinę, ponieważ nie zaburzają odruchu ssania, naturalnego rozwoju mowy i zgryzu dziecka. Są wykonane bez BPA i odporne na wielokrotną sterylizację. Polskie badania konsumenckie przeprowadzone na grupie 700 matek dzieci w wieku od 0 do 24 miesięcy wskazały je jako faworyta numer jeden. Przekonasz się, że dynamiczne smoczki przypadną do gustu również Tobie. Nie zapomnij jednak zabezpieczyć ich odpowiednio dobranym klipsem.

Dostawa:
Płatność:
Certyfikat:
Made with by PragueBest