Lanvin Modern Princess Wody perfumowane dla kobiet

Dostępny   |  (ID: )
139,23
Doręczymy
Odbiór osobisty
Dostępny   |  (ID: )
113,88
Dostępny   |  (ID: )
76,70
Nic nie wybrałeś? Sprawdź podobne zapachy OTWÓRZ PORADNIK

Opis produktu

Woda perfumowana Lanvin Modern Princess powstała z myślą o kobietach, które nigdy nie przestają marzyć i potrafią dostrzec piękno nawet w najbardziej prozaicznym, szarym dniu. Kompozycja została wprowadzona na rynek w 2016 roku, a jej premiera stała się początkiem nowego etapu w historii perfumiarstwa. Etapu, w którym zapachy wiernie odzwierciedlają naturę współczesnych księżniczek – odważnych, nieokiełznanych, zmysłowych, ale także subtelnych i romantycznych kobiet. Kobiet, które same kreują swój los i nie boją się walczyć o to, co dla nich ważne.

Kwiatowy zapach

Perfumiarz Christophe Raynaud, autor Lanvin Modern Princess, określił swoje dzieło jako seksowną kwiatową kompozycję, która aż iskrzy od upajających, zmysłowych tonów. Inspiracją dla powstania zapachu była namiętność ukryta w głębokiej czerwieni. „Kolor ten jednoznacznie kojarzy się z miłością i pożądaniem. Uwodzi, fascynuje i kusi, niczym słodycz dojrzałych owoców”.

Uczta dla zmysłów

Wodę perfumowaną Lanvin Modern Princess otwiera wyjątkowe połączenie soczystego, czerwonego jabłka i czerwonej porzeczki. Kwiatowe serce kompozycji tworzą nuty frezji i jaśminu, który uważany jest za niezwykle skuteczny afrodyzjak. Za zmysłowy charakter zapachu odpowiada jego baza, w której spleciono akordy piżma, białego drzewa i egzotycznej orchidei. Wypróbuj wodę perfumowaną Lanvin Modern Princess i poczuj się jak prawdziwa księżniczka!

Zobacz więcej

Loading…
Ocena

Ten produkt nie został jeszcze oceniony.
Dodaj opinię jako pierwszy

Alternatywne produkty


Wybraliśmy dla Ciebie


Dostawa:
Płatność:
Certyfikat:
Made with by PragueBest