Lolita Lempicka Homme Wody toaletowe dla mężczyzn

Dostępny   |  (ID: )
144,81
Doręczymy
Odbiór osobisty

Tester ma identyczny skład jak produkt pełnowartościowy. Różnicą jest opakowanie - tester może być dostępny w pudełku kartonowym lub bez pudełka. Opakowanie może wyglądać tak samo jak standardowe, ale może też różnić się wielkością lub niektórymi elementami. Część testerów jest dostarczana bez korka/zatyczki. Testery nie są przeznaczone do użytku osobistego przez klientów końcowych. Testerów można używać wyłącznie do prezentacji i testowania perfum lub kosmetyków przeznaczonych do sprzedaży w obiektach kupującego. Zamawiając tester, nabywca przyjmuje ten fakt do wiadomości i zobowiązuje się nie używać go do celów osobistych ani nie odsprzedawać klientowi końcowemu.
Dostępny   |  (ID: )
125,38
Nic nie wybrałeś? Sprawdź podobne zapachy OTWÓRZ PORADNIK

Opis produktu

Woda toaletowa Lolita Lempicka Homme to pikantna, drzewna propozycja dla współczesnych gentlemanów. Zapach został wprowadzony na rynek w 2018 roku jako nowocześniejsza wersja słynnych perfum Au Masculin (2000). Smakowita kompozycja, w której spleciono akordy lukrecji i rozgrzewającego rumu, przeznaczona jest do stosowania podczas chłodniejszych, jesienno-zimowych miesięcy.

Smakowite połączenie lukrecji, migdałów, wanilii i rumu

Męskie perfumy Lolita Lempicka Homme otwiera intensywne połączenie lukrecji, anyżu, bluszczu i piołunu. Serce kompozycji definiują akordy fiołka, róży i kwiatu pomarańczy, zestawione z nutami drzewnymi, cukrem, migdałami oraz rumem. Ucztę dla zmysłów zamykają eleganckie tony cedru oraz labdanum, piżmo i aromatyczna wanilia. Nie zapominaj, że wonne esencje uaktywniają się pod wpływem ciepła, warto więc nanosić perfumy na skórę w miejscach, w których wyraźnie czuć pulsowanie krwi. Należy do nich szyja, nadgarstki, wewnętrzna strona łokci czy przestrzeń pod kolanami.

Męska kompozycja marki Lolita Lempicka

Za marką Lolita Lempicka stoi francuska projektantka mody Josiane Maryse Pividal, której pseudonim tworzy nazwa powieści Lolita Vladimira Nabokova oraz nazwisko polskiej malarki Tamary Łempickiej. Damskie i męskie perfumy marki Lolita Lempicka charakteryzują niebanalne połączenia wonnych esencji i oryginalne flakony, które przypominają prawdziwe dzieła sztuki. Nie inaczej jest z wodą toaletową Lolita Lempicka Homme.

Zobacz więcej

Loading…
Ocena

Ten produkt nie został jeszcze oceniony.
Dodaj opinię jako pierwszy

Alternatywne produkty


Wybraliśmy dla Ciebie


Dostawa:
Płatność:
Certyfikat: