Maison Francis Kurkdjian Aqua Universalis Forte Wody perfumowane

          
Dostępny   |  (ID: )
503,81
Doręczymy
Odbiór osobisty
Nic nie wybrałeś? Sprawdź podobne zapachy OTWÓRZ PORADNIK

Opis produktu

Woda perfumowana Maison Francis Kurkdjian Aqua Universalis Forte to słynny zapach przeznaczony zarówno dla mężczyzn, jak i dla kobiet. Najlepiej wyróżni się w ciepłe dni i na dzienne okazje. Zapach pochodzi z pracowni francuskiej marki Maison Francis Kurkdjian, która produkuje znakomite niszowe perfumy i w ten sposób kontynuuje tradycję klasycznego perfumiarskiego rzemiosła. Przy ich produkcji zasadniczy jest wybór najlepszych składników i złożony, staranny proces technologiczny. Odzwierciedla się to w końcowym produkcie - niszowe perfumy, w tym Aqua Universalis Forte, zachwycą nawet najbardziej wymagających klientów.

Kusząca fuzja białych kwiatów i owoców cytrusowych

Unisex perfumy Maison Francis Kurkdjian Aqua Universalis Forte otwierają się świeżą cytryną amalfi i bergamotką. W ich sercu rozwija się szlachetna róża, jaśmin i inne białe kwiaty. Baza przepełniona jest afrodyzjakalnym piżmem i elegancją szlachetnych drzew. Pozornie prosta kompozycja jest bardzo stylowa i stanie się Twoim idealnym wonnym towarzyszem zarówno w pracy, jak i w czasie wolnym. Również złoto-białe opakowanie zapachu Aqua Universalis Forte prezentuje się okazale.

Zapachy cytrusowe są popularne zarówno wśród mężczyzn, jak i kobiet

Niszowa woda perfumowana Aqua Universalis Forte oparta jest na sprawdzonych cytrusowych tonach, które zostały w niej doprowadzone niemal do doskonałości. Jej lekko gorzkawy, ale orzeźwiający aromat będzie mile widziany na co dzień oraz w sytuacjach, gdy jesteś bardzo aktywny. Wspaniałą rzeczą jest to, że możesz buteleczką perfum dzielić się z partnerem lub nawet w większej rodzinie.

Zobacz więcej

Loading…
Ocena

Ten produkt nie został jeszcze oceniony.
Dodaj opinię jako pierwszy

Alternatywne produkty


Wybraliśmy dla Ciebie


Dostawa:
Płatność:
Certyfikat:
Made with by PragueBest