Marc Jacobs Honey Wody perfumowane dla kobiet

Dostępny   |  (ID: )
206,34
Doręczymy
Odbiór osobisty
Nic nie wybrałeś? Sprawdź podobne zapachy OTWÓRZ PORADNIK

Opis produktu

Woda perfumowana Marc Jacobs Honey z 2013 roku to zapach pełen kwiatów, radości, optymizmu, energii i ciepła. Zmysłowo-elegancka kompozycja zachwyca już chociażby uroczą buteleczką kojarzącą się z miodem, pszczołami i motylami, która jednak wywołuje zarówno pozytywne, jak i negatywne reakcje. Wraz ze słynnym projektantem mody Markiem Jacobsem za stworzeniem zapachu stoją również perfumiarki Annie Buzantian i Ann Gottlieb. Według użytkowniczek woda perfumowana Honey najlepiej rozwija swój urok wiosną i latem, w ciągu dnia.

Zapach wywołujący erotyzujące napięcie

Perfumy Marc Jacobs Honey są dosłownie przynętą dla mężczyzn, ponieważ przypominają im pociągający naturalny kobiecy zapach siana i miodu. Otwiera się gruszkowymi, mandarynkowymi, pomarańczowymi i ponczowymi nutami, po których następuje brzoskwinia, wiciokrzew i kwiat pomarańczy. Bazowe waniliowe, drzewne i miodowe akordy utrzymują się na skórze przez wiele godzin.

Perfumy marki Marc Jacobs

Perfumy marki Marc Jacobs to ucieleśnienie romantyczności, czułości, figlarności, ale także uwodzicielstwa i seksapilu. Jej założyciel i główny projektant Marc Jacobs (ur. 1963) zdobywał doświadczenie w prestiżowej marce Louis Vuitton i wkrótce stał się jednym z najbardziej wpływowych projektantów mody na świecie. Dowodem jego umiejętności jest również jaśniejąca złotem woda perfumowana Marc Jacobs Honey z mocą owocowego ponczu i rozgrzewającego miodu. Marc Jacobs nie boi się przełamywać granic i prowokować, chociażby nieco kontrowersyjnymi buteleczkami swoich perfum.

Zobacz więcej

Loading…
Ocena 5.0

(oceniono 1x)

  • 100 %klientów poleca
  • 1recenzji klientów

Opinie 1x

Opinia kupującego - E-glamour.pl

Polecam!!

  • Piękny zapach jak każdy od tego projektamta
Dodaj recenzję i pomóż innym w zakupach

Alternatywne produkty


Wybraliśmy dla Ciebie


Dostawa:
Płatność:
Certyfikat:
Made with by PragueBest