🎁 Odbierz wspaniałe prezenty od Marc Jacobs przy zakupie marki od 269 zł!

Mercedes-Benz Man Wody toaletowe dla mężczyzn

Nic nie wybrałeś? Sprawdź podobne zapachy OTWÓRZ PORADNIK

Opis produktu

Woda toaletowa Mercedes Benz Man to wyrafinowana kompozycja z 2015 roku, która cechuje się niezwykle męskim i oryginalnym składem. Jej zapach doda Ci siły i motywacji do działania, dzięki czemu z odwagą weźmiesz życie we własne ręce. Pokaż światu, kim naprawdę jesteś! Prawdziwym mężczyzną, który emanuje charyzmą i sexappealem. Woda toaletowa Mercedes Benz Man zachwyci Cię swym sportowo-eleganckim charakterem i sprawi, że poczujesz się pewnie w każdej sytuacji.

Przyciągaj uwagę intensywnym zapachem wody toaletowej Mercedes Benz Man, którą otwiera wyjątkowe połączenie smakowitej gruszki oraz ambrette. Serce kompozycji tworzą eleganckie akordy pelargonii oraz igliwia cedrowego. Wonną symfonię zamykają egzotyczne nuty różowego palisandru oraz mchu dębowego.

Podkreśl swoją siłę, charyzmę i styl wyjątkowym zapachem, który nikogo nie pozostawi obojętnym. Wyrazista kompozycja Mercedes Benz Man to strzał w dziesiątkę. Dzięki niej poczujesz się jak prawdziwy gentleman i wywrzesz niezatarte wrażenie na wszystkich osobach w Twoim otoczeniu. Klasyczna i ponadczasowa kompozycja o drzewnym charakterze, doprawiona szczyptą aromatycznych przypraw i kroplą owocowej świeżości – tak w skrócie można opisać wodę toaletową dla mężczyzn Mercedes Benz Man.

Zobacz więcej

Loading…
Ocena

Ten produkt nie został jeszcze oceniony.
Dodaj opinię jako pierwszy

Alternatywne produkty


Dostawa:
Płatność:
Certyfikat: