Mercedes-Benz Man Private Wody perfumowane dla mężczyzn

Dostępny   |  (ID: )
 
  178,50
Doręczymy
Odbiór osobisty
Nic nie wybrałeś? Sprawdź podobne zapachy OTWÓRZ PORADNIK

Opis produktu

Woda perfumowana Mercedes-Benz Man Private pozwala na posiadanie luksusowego produktu marki Mercedes, nawet jeśli z punktu widzenia finansów chwilowo nie odważysz się kupić samochodu. Zmysłowy męski zapach, stworzony przez perfumiarza Oliviera Crespa, charakteryzuje się naturalnym, ciepłym brązowym kolorem i nutami drzewnymi. Buteleczka perfum jest również brązowa, oczywiście ze srebrną gwiazdą – logo marki Mercedes-Benz. Dzięki zapachowi Mercedes-Benz Man Private niezawodnie przyspieszysz bicie kobiecych serc!

Główne składniki: cyprys, paczula, ambroksan

Perfumy dla mężczyzn Mercedes-Benz Man Private otwierają się kardamonem, cyprysem i piołunem, do których stopniowo dołączają labdanum, ambroksan i lawenda. Spektakularne zakończenie zapewniają paczula, drzewo cedrowe i kaszmirowe, składniki które najdłużej utrzymują się na Twojej skórze. Rozgrzewające nuty predestynują zapach Man Private do stosowania w chłodniejszych porach roku. Wybierz go jako niezawodny dodatek zapachowy na jesień i zimę, na dzienne i wieczorne okazje.

Zapach marki Mercedes-Benz z 2018 roku

Perfumy marki Mercedes-Benz, słynącej z produkcji samochodów, są dostępne dla miłośników zapachów i szybkich samochodów od 2012 roku. Firma produkuje starannie skomponowane zapachy dla mężczyzn i kobiet inspirowane jej legendarnymi samochodami. Również woda perfumowana Mercedes-Benz Man Private z 2018 roku ucieleśnia sportową elegancję marki i dodaje jej wyjątkowej charyzmy. Uzupełnieniem perfum Mercedes-Benz są dezodoranty i kosmetyki pielęgnacyjne, które wzmacniają ich zapach.

Zobacz więcej

Loading…
Ocena

Ten produkt nie został jeszcze oceniony.
Dodaj opinię jako pierwszy

Alternatywne produkty


Wybraliśmy dla Ciebie


Dostawa:
Płatność:
Certyfikat:
Made with by PragueBest