Mercedes-Benz Select Wody toaletowe dla mężczyzn

Dostępny   |  (ID: )
 
  176,79
Doręczymy
Odbiór osobisty

Tester ma identyczny skład jak produkt pełnowartościowy. Różnicą jest opakowanie - tester może być dostępny w pudełku kartonowym lub bez pudełka. Opakowanie może wyglądać tak samo jak standardowe, ale może też różnić się wielkością lub niektórymi elementami. Część testerów jest dostarczana bez korka/zatyczki. Testery nie są przeznaczone do użytku osobistego przez klientów końcowych. Testerów można używać wyłącznie do prezentacji i testowania perfum lub kosmetyków przeznaczonych do sprzedaży w obiektach kupującego. Zamawiając tester, nabywca przyjmuje ten fakt do wiadomości i zobowiązuje się nie używać go do celów osobistych ani nie odsprzedawać klientowi końcowemu.
Dostępny   |  (ID: )
119,84
Dostępny   |  (ID: )
128,60
Nic nie wybrałeś? Sprawdź podobne zapachy OTWÓRZ PORADNIK

Opis produktu

Woda toaletowa Mercedes-Benz Select z 2018 roku to elegancka kompozycja dla młodych i charyzmatycznych mężczyzn, którzy sprawiają, że kobietom szybciej bije serce. Zapach sprawdzi się przede wszystkim w ciągu dnia i podczas wiosenno-letniego sezonu. Wypróbuj wodę toaletową Mercedes-Benz Select i przekonaj się, jak wielka siła w niej drzemie.

Niezwyłe połączenie jabłka i mięty

Perfumy Mercedes-Benz Select otwiera rześkie połączenie bergamotki i czarnej porzeczki. Serce kompozycji ma równie świeży charakter dzięki akordom soczystego jabłka i aromatycznej mięty. W bazie zapachu wibrują ziemiste akordy paczuli, uwodzicielskiego piżma i ambroksanu. Efektem jest woda toaletowa o drzewno-szyprowym charakterze - klasyka, którą uwielbiają zarówno mężczyźni, jak i kobiety.

Zapach dla mężczyzn sukcesu

Autorem męskiej wody toaletowej Mercedes-Benz Select jest doświadczony francuski perfumiarz Olivier Cresp. Minimalistyczny flakon kompozycji zdobi trójwymiarowe logo słynnej samochodowej marki Mercedes-Benz, od którego trudno oderwać wzrok. Przyjemny, zmysłowy zapach to niezwykle ważny element wizerunku każdego mężczyzny. Woda toaletowa Mercedes-Benz Select to najlepszy wybór!

Zobacz więcej

Loading…
Ocena

Ten produkt nie został jeszcze oceniony.
Dodaj opinię jako pierwszy

Alternatywne produkty


Wybraliśmy dla Ciebie


Dostawa:
Płatność:
Certyfikat:
Made with by PragueBest