Mercedes-Benz The Move Express Yourself Wody toaletowe dla mężczyzn

Dostępny   |  (ID: )
179,00
Doręczymy
Odbiór osobisty

Tester ma identyczny skład jak produkt pełnowartościowy. Różnicą jest opakowanie - tester może być dostępny w pudełku kartonowym lub bez pudełka. Opakowanie może wyglądać tak samo jak standardowe, ale może też różnić się wielkością lub niektórymi elementami. Część testerów jest dostarczana bez korka/zatyczki. Testery nie są przeznaczone do użytku osobistego przez klientów końcowych. Testerów można używać wyłącznie do prezentacji i testowania perfum lub kosmetyków przeznaczonych do sprzedaży w obiektach kupującego. Zamawiając tester, nabywca przyjmuje ten fakt do wiadomości i zobowiązuje się nie używać go do celów osobistych ani nie odsprzedawać klientowi końcowemu.
Dostępny   |  (ID: )
140,39
Dostępny od 1 do 3 sztuk   |  (ID: )
111,67
Nic nie wybrałeś? Sprawdź podobne zapachy OTWÓRZ PORADNIK

Opis produktu

Legendarna marka Mercedes-Benz kojarzy się z luksusowymi samochodami. A te z kolei z pięknymi kobietami i zapachami, dzięki którym kobiety nie będą mogły Ci się oprzeć. Jednym z nich jest erotyzująca woda toaletowa Mercedes-Benz The Move Express Yourself, o przyjemnym niebieskim designie. Wstąpiła na światowe rynki w 2020 roku.

Dlaczego warto dodać perfumy Mercedes-Benz The Move Express Yourself do swojej kolekcji?

  • z popularnej, bardzo męskiej aromatyczno-fougére grupy zapachów,
  • uniwersalny dodatek zapachowy do noszenia na co dzień podczas cieplejszej pogody,
  • główne nuty zapachowe: orzeźwiająca mięta, ozon, ambra i zielone jabłko,
  • składniki towarzyszące: szałwia, ananas i relaksująca drzewna paczula,
  • autorem kompozycji zapachowej jest słynny perfumiarz Dominique Ropion.

Tylko jedno z długiej serii akcesoriów zapachowych Mercedes-Benz

Woda toaletowa The Move Express Yourself to tylko jeden z długiej serii zapachów marki Mercedes-Benz. Woda toaletowa Mercedes-Benz For Men ma świetny stosunek jakości do ceny. Popularnością cieszy się również zmysłowy męski zapach Mercedes-Benz Man Private, który nie pozostawi żadnej kobiety w spokoju. Zawiera cyprys, paczulę oraz ambroksan. Wodę toaletową Mercedes-Benz Cologne możesz nanosić również na twarz zamiast wody po goleniu. Męski zapach Mercedes-Benz Select zachwyci Cię świeżym jabłkowo-miętowym sercem, a z kolei Mercedes-Benz Silver soczystymi cytrusami. Jeśli chcesz przy okazji zachwycić swoją partnerkę, w asortymencie mamy na przykład orientalno-kwiatową wodę perfumowaną Mercedes-Benz Woman z dominującym jaśminem i wanilią.

Zobacz więcej

Loading…
Ocena

Ten produkt nie został jeszcze oceniony.
Dodaj opinię jako pierwszy

Alternatywne produkty


Wybraliśmy dla Ciebie


Dostawa:
Płatność:
Certyfikat:
Made with by PragueBest