Mexx Whenever Wherever Wody toaletowe dla mężczyzn

Dostępny   |  (ID: )
 
  39,16
Doręczymy
Odbiór osobisty
          
Dostępny   |  (ID: )
29,37
Dostępny   |  (ID: )
28,85
Nic nie wybrałeś? Sprawdź podobne zapachy OTWÓRZ PORADNIK

Opis produktu

Kiedykolwiek gdziekolwiek sprawdzi się świeża akwatyczna woda toaletowa dla mężczyzn Mexx Whenever Wherever. Kompozycja harmonijnie łączy w sobie wodne i cytrusowe akordy, które nie tylko dodają energii, ale są również niezwykle atrakcyjne dla kobiet. Wypróbuj nowoczesny zapach o uniwersalnym charakterze, który sprawdzi się w pracy, w szkole, podczas spotkań biznesowych, imprez i spotkań z ukochaną osobą. Przed wieczornym wyjściem zalecamy nanoszenie nieco większej ilości perfum na miejsca, w których wyraźnie czuć pulsowanie krwi.

Cytrusy, energia wody i ziemiste tony lasu

Seksowne męskie perfumy Mexx Whenever Wherever otwierają tony grapefruita, jabłka, cytryny i bluszczu. Akwatyczne serce kompozycji uzupełnia aromat alg morskich i żywicy jodłowej. Całość wieńczy kombinacja mchu dębowego, paczuli oraz kaszmeranu. Premiera zapachu Whenever Wherever miała miejsce w 2019.

Małe szkolenie: głowa, serce i baza perfum

Głowa zapachu to lekka kompozycja o cytrusowym, ziołowym lub kwiatowym charakterze, wyczuwalna w pierwszych minutach po rozpyleniu perfum. Nuty serca utrzymują się na skórze około dwóch godzin i z reguły są nieco cięższe - kwiatowe, owocowe lub akwatyczne. Bazę perfum tworzą najtrwalsze składniki, takie jak drzewo sandałowe, wetiweria, piżmo. Ich woń jest wyczuwalna przez kolejne trzy lub cztery godziny, a czasem jeszcze dłużej. Tajemnicą udanych perfum jest harmonia wszystkich trzech warstw. Najlepiej mieć w domu kilka ulubionych kompozycji i stosować je zamiennie, w zależności od okazji i nastroju.

Zobacz więcej

Loading…
Ocena

Ten produkt nie został jeszcze oceniony.
Dodaj opinię jako pierwszy

Alternatywne produkty


Wybraliśmy dla Ciebie


Dostawa:
Płatność:
Certyfikat:
Made with by PragueBest