Montale Intense Pepper Wody perfumowane

Nic nie wybrałeś? Sprawdź podobne zapachy OTWÓRZ PORADNIK

Opis produktu

Pierre Montale, założyciel marki o tej samej nazwie, część swojego życia spędził w Arabii Saudyjskiej. Tam tworzył unikalne perfumy dla wyższych sfer, członków kręgów arystokratycznych oraz króla Arabii Saudyjskiej i jego żony. Po powrocie, w 2003 roku, założył w Paryżu własny dom perfumeryjny. Jego intencja była jasna - wprowadzić do zachodniego świata szlachetność i fascynację orientalnymi perfumami. I tak każda buteleczka jego zapachu kryje w sobie tajemnicę Bliskiego Wschodu, kawałek Arabii, ale także jego miłość i pasję do sztuki perfumeryjnej. Wody perfumowane Montale są komponowane wyłącznie z naturalnych składników najwyższej jakości i w wysokim stężeniu. Dzięki temu są bardzo intensywne i długotrwałe. Zapachy ukrywają się w kultowych aluminiowych buteleczkach, które uniemożliwiają przenikanie światła, a tym samym chronią znajdujące się w nich cenne esencje zapachowe. Każde perfumy są komponowane osobiście przez Mistrza Montale. To sprawi, że poczujesz się naprawdę wyjątkowo…

Woda perfumowana Montale Paris Intense Pepper to ekscytujący wybuch peruwiańskiego różowego pieprzu wraz z jego czarnym krewnym z Madagaskaru. Niesamowicie korzenna eksplozja, dopełniona cytryną z Sycylii. Nie zapominajmy jednak o skromniejszych nutach kwiatowego serca. Te później łączą się harmonijnie z dolnymi tonami, składającymi się z drewna cedrowego i agarowego, rozgrzewającej ambry, białego piżma i mchu dębowego.

Montale Paris Intense Pepper to silnie aromatyczne perfumy unisex o niesamowitej trwałości, dzięki której możesz wyczuwać je na ubraniach jeszcze następnego dnia. Intense Pepper nie są przeznaczone dla żadnych grzecznisiów. Ich bogactwo i ostrość wytrzymają tylko najśmielsi. Odważysz się?

Zobacz więcej

Loading…
Ocena 4.8

(oceniono 2x)

  • 100 %klientów poleca
  • 2recenzji klientów

Opinie 2x


Opinia gościa - E-glamour.pl

Tak, ze względu na zalety opisane wyżej...

  • B. ciekawy, orientalny, intrygujący, trwały zapach.
  • Butelka. Trudno toto nazwać flakonikiem. Raczej 100 gr. aluminiowy bidon kolarski.
Opinia gościa - E-glamour.pl

Oczywiście polecam

  • Piękny zapach kto lubi pieprz to bardzo polecam a i jest strasznie długotrwały
  • Nie ma

Dodaj recenzję i pomóż innym w zakupach

Alternatywne produkty


Dostawa:
Płatność:
Certyfikat: