Montblanc Emblem Wody toaletowe dla mężczyzn

Dostępny   |  (ID: )
154,20
Doręczymy
Odbiór osobisty

Tester ma identyczny skład jak produkt pełnowartościowy. Różnicą jest opakowanie - tester może być dostępny w pudełku kartonowym lub bez pudełka. Opakowanie może wyglądać tak samo jak standardowe, ale może też różnić się wielkością lub niektórymi elementami. Część testerów jest dostarczana bez korka/zatyczki. Testery nie są przeznaczone do użytku osobistego przez klientów końcowych. Testerów można używać wyłącznie do prezentacji i testowania perfum lub kosmetyków przeznaczonych do sprzedaży w obiektach kupującego. Zamawiając tester, nabywca przyjmuje ten fakt do wiadomości i zobowiązuje się nie używać go do celów osobistych ani nie odsprzedawać klientowi końcowemu.
Dostępny   |  (ID: )
133,70
Nic nie wybrałeś? Sprawdź podobne zapachy OTWÓRZ PORADNIK

Opis produktu

Jak pachnie elegancja? Odpowiedź przyniesie Ci woda toaletowa dla mężczyzn Emblem marki Montblanc. Ta niezwykle wyrazista i aromatyczna kompozycja, ukryta w oryginalnym czarnym flakonie, pojawiła się na półkach perfumerii w 2014 roku. Wypróbuj wodę toaletową Emblem, która podkreśli Twoją męską charyzmę i sprawi, że poczujesz się pewnie w każdej sytuacji.

Elegancki zapach dla pewnych siebie mężczyzn

Wodę toaletową Emblem otwiera aromatyczny duet kardamonu i szałwi, który po chwili ustępuje miesca niezwykłemu sercu kompozycji. Tworzy je subtelna woń liści fiołków, doprawiona ciepłymi akordami cynamonu. W bazie zapachu rozwijają się nuty drzewne i tony słodkiej fasoli tonka. Woda toaletowa Emblem marki Montblanc to kwintesencja męskiej elegancji, wobec której żadna kobieta nie przejdzie obojętnie.

Zobacz więcej

Loading…
Ocena

Ten produkt nie został jeszcze oceniony.
Dodaj opinię jako pierwszy

Alternatywne produkty


Wybraliśmy dla Ciebie


Dostawa:
Płatność:
Certyfikat:
Made with by PragueBest