Montblanc Lady Emblem Wody perfumowane dla kobiet

Dostępny   |  (ID: )
183,30
Doręczymy
Odbiór osobisty

Tester ma identyczny skład jak produkt pełnowartościowy. Różnicą jest opakowanie - tester może być dostępny w pudełku kartonowym lub bez pudełka. Opakowanie może wyglądać tak samo jak standardowe, ale może też różnić się wielkością lub niektórymi elementami. Część testerów jest dostarczana bez korka/zatyczki. Testery nie są przeznaczone do użytku osobistego przez klientów końcowych. Testerów można używać wyłącznie do prezentacji i testowania perfum lub kosmetyków przeznaczonych do sprzedaży w obiektach kupującego. Zamawiając tester, nabywca przyjmuje ten fakt do wiadomości i zobowiązuje się nie używać go do celów osobistych ani nie odsprzedawać klientowi końcowemu.
Dostępny   |  (ID: )
165,37
Nic nie wybrałeś? Sprawdź podobne zapachy OTWÓRZ PORADNIK

Opis produktu

Woda perfumowana Montblanc Lady Emblem to niezwykle kobieca, słodko-owocowa kompozycja, w której dominują akordy róży, marmolady, maliny i czerwonej porzeczki. W jej składzie znajdziemy także piżmo, brzoskwinię, paczuli, drzewo palisandrowe oraz sandałowe. Zapach Lady Emblem jest lekki, nieduszący i bardzo przyjemny w odbiorze, dzięki czemu sprawdzi się w pracy, w szkole i podczas spotkań z przyjaciółmi. Wystarczy kilka kropli perfum Montblanc, by cieszyć się dobrym humorem przez cały dzień.

Stylowa kompozycja dla nowoczesnych kobiet

Perfumy Montblanc Lady Emblem ukryto w przepięknym flakonie inspirowanym diamentem Montblanc, który oszlifowano na kształt logo firmy z okazji stulecia jej powstania. Zapach Lady Emblem odzwierciedla wartości, którymi kieruje się ta słynna niemiecka marka, czyli oryginalność, precyzję, dobry gust i tradycję. Kompozycja autorstwa Dominique Ropion i Nicolasa Beaulieu z pewnością zachwyci wszystkie miłośniczki ponadczasowej elegancji, które chcą iść z duchem czasu.

Historia marki Montblanc

Marka Montblanc powstała w 1906 roku w niemieckim Hamburgu i początkowo zajmowała się tylko produkcją luksusowych artykułów do pisania. Dziś w jej portfolio znajdziemy również oryginalne perfumy dla pań i panów, a firma prężnie rozwija swoją działalność charytatywną. Jej celem jest likwidacja analfabetyzmu i wyrównanie szans dzieci w dostępnie do edukacji. Poznaj markę Montblanc dzięki wyjątkowej wodzie perfumowanej Lady Emblem z 2015 roku. Jesteśmy pewni, że skradnie Twoje serce!

Zobacz więcej

Loading…
Ocena

Ten produkt nie został jeszcze oceniony.
Dodaj opinię jako pierwszy

Alternatywne produkty


Wybraliśmy dla Ciebie


Dostawa:
Płatność:
Certyfikat:
Made with by PragueBest