🎁 Odbierz wspaniałe prezenty od Marc Jacobs przy zakupie marki od 269 zł!

Ustawienia filtrów
Płeć
Kategoria
Marka
Cena
-
Typ produktu
Objętość
-

Mycie i sterylizacja

Sprecyzuj parametry
Zmień kategorię
Sortuj według:
Sortowanie:
Sortowanie:

O asortymencie Mycie i sterylizacja

W trosce o dziecko nic nie jest ważniejsze niż utrzymanie idealnej higieny butelek i smoczków dla niemowląt. Szczególnie we wczesnym wieku dziecka regularne czyszczenie i sterylizacja są niezbędne, aby zapewnić zapobieganie infekcjom i ochronę jego zdrowia. Ale nie martw się, nowoczesne metody i produkty znacznie ułatwią Ci ten proces. Zaoszczędzony czas i energię możesz poświęcić swojemu maleństwu. Przygotuj wszystko do mycia i sterylizacji artykułów dla niemowląt z dostatecznym wyprzedzeniem.

Tradycyjne i nowoczesne metody mycia i sterylizacji

Do ręcznego mycia butelek i smoczków dla niemowląt zostały opracowaneszczoteczki z delikatnym włosiem, dzięki którym z łatwością usuniesz resztki płynów i pokarmów. Za pomocą mniejszych i większych szczoteczek oraz specjalnych środków myjących precyzyjnie umyjesz wszystkie części butelek i smoczków. Tradycyjnym sposobem sterylizacji butelek i smoczków dla niemowląt jest wygotowanie. Wystarczy włożyć butelkę i smoczek do garnka z wrzącą wodą i gotować przez kilka minut. Proces ten niszczy mikroorganizmy i bakterie. Wszystko należy dokładnie wypłukać przed użyciem. Praktyczną i szybką sterylizację zapewniają współczesne sterylizatory do butelek i smoczków dla niemowląt zasilane energią elektryczną lub mikrofalowe.

Co jeszcze pomoże utrzymać butelki i smoczki dla niemowląt w czystości?

Podczas pielęgnacji niemowląt i małych dzieci może Ci się przydać w domu również specjalna suszarka do butelek i akcesoriów dla niemowląt. Produkt o ponadczasowym designie oferuje miejsce na maksymalnie osiem butelek i akcesoriów, nie zabiera dużo miejsca, nie zawiera BPA i można go myć w zmywarce.

Dostawa:
Płatność:
Certyfikat: