OPI

Sprecyzuj parametry
Zmień kategorię
Sortuj według:
Sortowanie:
Sortowanie:

O marce OPI

Profesjonalna marka OPI, która kojarzy się z luksusową pielęgnacją paznokci, działa na rynku od ponad 30 lat. Marka OPI została założona w Los Angeles przez George'a Schaeffera i początkowo zajmowała się produkcją materiałów stomatologicznych. Materiały stosowane w branży dentystycznej i przemyśle w dziedzinie pielęgnacji paznokci były bardzo podobne, dlatego też marka OPI wylansowała pierwszy na świecie wysokiej jakości system akrylowy. Pierwszy produkt z zakresu pielęgnacji paznokci był początkowo przeznaczony do salonów manicure, ale później marka trafiła bezpośrednio do klientów i była przeznaczona również do domowej pielęgnacji paznokci.

Perfekcyjna pielęgnacja paznokci

Marka OPI jest obecnie sprzedawana w ponad 100 krajach świata i produkuje ponad 50 milionów preparatów rocznie. Produkty OPI nie są testowane na zwierzętach. W asortymencie tej marki o ugruntowanej pozycji, znajdziemy nie tylko lakiery do paznokci i odżywcze olejki do paznokci, ale także kremy do rąk.

Lakiery popularne wśród celebrytów

Lakiery OPI charakteryzują się wysoką trwałością oraz szeroką paletą kolorów, która oprócz limitowanych edycji oferuje 200 stałych odcieni. W marce OPI zakochały się również znane celebrytki, takie jak Serena Williams, Katy Perry lub siostry Kardashian.

Dostawa:
Płatność:
Certyfikat:
Made with by PragueBest