PIZ BUIN Allergy Sun Sensitive Skin Lotion SPF30 Mleczko do opalania chroniące przed alergią na słońce 400 ml unisex

Przewidywany czas dostawy
w czwartek - 16.07.
Odbiór osobisty
od środy - 15.07.
65,08 zł Oszczędzasz 10,88 zł (17%)
54,20
Dostępność > 10 sztuk
Kod produktu: 40060
Inne wersje produktu dla PIZ BUIN Allergy Sun Sensitive Skin Lotion SPF30 Preparat do opalania ciała

Przecena 14 %  14 %
Dostępność > 10 sztuk
51,90 zł 44,40
64,60 zł 42,38
Obserwuj Niektóre rodzaje produktów nie są obecnie dostępne. Jeśli chcesz wiedzieć, kiedy pojawią się ponownie w ofercie, dodaj je do obserwowanych.

Opis produktu

Marka PIZ BUIN, uznany producent kosmetyków do opalania, została założona w roku 1946 przez szwajcarskiego studenta chemii, a zarazem pasjonata wspinaczki górskiej, Franza Greitera. Nazwa marki, specjalizującej się w ochronnych kosmetykach do opalania, pochodzi od góry Piz Buin na granicy austriacko-szwajcarskiej. Podczas zdobywania tej góry założyciel marki, Franz Greiter, zmagał się z silnym promieniowaniem słonecznym, i to podobno wówczas wpadł na pomysł stworzenia kosmetyków do opalania, które chroniłyby skórę* również w tak ekstremalnych warunkach.

W roku 1975 marka PIZ BUIN jako pierwsza wprowadziła linię wodoodpornych środków do opalania. Obecnie w portfolio firmy znajdziemy pełną gamę kosmetyków do opalania dla różnych typów skóry i różnorodnych warunków atmosferycznych, skuteczne kosmetyki po opalaniu do regeneracji skóry, ochronne pomadki do ust, a nawet mleczko do opalania w formie praktycznej bransoletki.

Produkty marki PIZ BUIN zapewnią ochronę Waszej skórze i umożliwią bezpiecznie i długie opalanie bez kompromisów.

Ocena

Ten produkt nie został jeszcze oceniony.
Dodaj opinię jako pierwszy

Dodaj recenzję
Dostawa:
Płatność:
Certyfikat: