Ustawienia filtrów
Płeć Marka
Cena
-
Typ produktu
Objętość
-
BIO produkt
Cruelty free

Płyn micelarny

NAJLEPSZE PRODUKTY

Sprecyzuj parametry
Zmień kategorię
Sortuj według:
Sortowanie:
Sortowanie:

O asortymencie Płyn micelarny

Woda micelarna jest doskonałym kosmetykiem 3w1, który idealnie sprawdzi się w dzisiejszym tempie życia: do demakijażu, toniku oraz nawilżenia w jednej butelce. Standardowym krokiem jest usunięcie zanieczyszczeń ze skóry i jednocześnie makijażu z twarzy i oczu. Wody micelarne nawilżają, łagodzą oraz zmiękczają cerę, którą jednocześnie przygotowują do aplikacji dziennego i nocnego kremu. Niektóre wody micelarne nadają skórze przyjemny zapach, jak na przykład jaśminu.

Jak poprawnie używać wody micelarnej?

Woda micelarna bardzo dobrze ułatwia oczyszczanie skóry, z czego ten proces być może jest zasadniczą procedurą kosmetyczną. Jak się tego używa? Zastosować należy ją rano i wieczorem, nanieść na czyste płatki, którymi trzeba wytrzeć zanieczyszczenia oraz makijaż od środka twarzy, aż do jej krawędzi. Wody micelarne są w różnych przedziałach cenowych, a produkują je wszystkie znane marki sprawujące pieczę nad nad kosmetykami. Między popularnymi „micelariami“ znajdują się produkty Bidoremy, NUXE, Guerlain, Dermacol, Lancome czy Vichy...

Wybierz wodę micelarną dla swojego rodzaju skóry.

W lewym pasku e-shopu można przeszukiwać wody micelarne, wedle typu skóry: mieszanej, tłustej i wszystkich rodzajów. Można także skupić się na oczywistym typie problemu: skórze wrażliwej i podrażnionej, suchej, z pojawiającym się trądzikiem, czy zwiędłej. Wyszukiwarka zaoferuje Wam wody micelarne zorientowane na dokładne oczyszczenie, rozjaśnienie, nawilżenie czy złagodzenie skóry. Bardzo pomocne są recenzje użytkowniczek, a ich rady znajdziecie w kategorii – Najlepiej ocenianie wody micelarne.

Dostawa:
Płatność:
Certyfikat: