Revlon Professional

NAJLEPSZE PRODUKTY

Sprecyzuj parametry
Zmień kategorię
Sortuj według:
Sortowanie:
Sortowanie:

O marce Revlon Professional

Chcesz mieć lśniące, elastyczne i dobrze odżywione włosy? Jasne, że tak, przecież włosy są koroną piękna… Marka Revlon Professional , która zaopatruje rynek w nowoczesne kosmetyki do włosów, w tym najnowsze trendy w koloryzacji i stylizacji, bardzo Ci pomoże. Oferuje szeroką gamę produktów pielęgnacyjnych, szamponów i farb, dzięki którym każda kobieta może uzyskać piękne włosy i niepowtarzalną fryzurę w harmonii ze swoją osobowością. Revlon zawsze był w czołówce piękna - w ubiegłym wieku zainspirował charyzmatyczne kobiety lat 70., elektryzujące modelki lat 90., a także przemawia do zróżnicowanej społeczności kobiet XXI wieku. Zaawansowana technologicznie marka Revlon Professional działa obecnie w ponad 100 krajach na całym świecie.

Revlon Professional: Skupienie się na włosach - stota kobiecości i piękna

Revlon Professional należy do dużej marki kosmetycznej Revlon z siedzibą w Barcelonie. Została założona w 1932 roku przez braci Charlesa, Josepha Revsona i Charlesa Lachmana , który wzbogacił nazwę marki z podstawą Revson literą „L” pochodzącą od jego nazwiska. Początkowo Revlon dostarczał na rynek tylko lakiery do paznokci, ale z czasem rozwinął się na tyle, że dziś jest jednym z największych na świecie producentów kosmetyków. Produkty Revlon Professional odznaczają się wysoką jakością i przystępnymi cenami . Stosowane są również w najlepszych salonach, których eksperci zajmują się ich rozwojem.

Posiadamy maski Revlon, lakiery do włosów, szampony nawilżające i wiele więcej

Do najbardziej poszukiwanych produktów Revlon Professional należą Uniq One - wyrafinowane maski do nawilżania i pielęgnacji włosów. Popularny jest również lakier do włosów z elastycznym utrwalaniem Revlon ProYou Volume , który nadaje fryzurze naturalny wygląd, połysk i objętość, nie obciąża i nie przetłuszcza włosów. Szybko wysycha i można łatwo wyczesać jego resztki. Kolejny TOP produkt marki Revlon Professional to szampon do głębokiego nawilżenia włosów Equave Hydro Detangling . „Świetna pielęgnacja moich kręconych włosów” mówi w recenzji pani Veronika. „Pięknie pachnie, włosy nie sklejają się i są pełne połysku”, wypowiada się inna użytkowniczka o profesjonalnych kosmetykach do włosów Revlon. Dołącz również do fanów legendarnej i wciąż IN marki Revlon Professional!

Dostawa:
Płatność:
Certyfikat:
Made with by PragueBest