Rimmel London Lasting Finish

Sprecyzuj parametry
Zmień kategorię
Sortuj według:
Sortowanie:
Sortowanie:

O serii Rimmel London Lasting Finish

Marka Rimmel London przenosi na rynki zagraniczne trendy kosmetyczne bezpośrednio z Londynu, światowego centrum mody i kultury. Została założona już w 1834 roku i początkowo koncentrowała się na perfumiarstwie i rozwoju higieny osobistej. Dużą zmianą dla marki Rimmel London był rok 1996, kiedy to została przejęta przez firmę Coty, która uczyniła z niej jednego ze światowych liderów kosmetyków dekoracyjnych. Produkty Rimmel kojarzone są również z modelką Kate Moss.

Rimmel London Lasting Finish: Pomadki i inne kosmetyki dekoracyjne

Podobnie jak inne produkty marki, seria kosmetyków Rimmel London Lasting Finish wyróżnia się wyjątkowym składem, łatwością użycia, charakterystycznym brytyjskim designem i poszanowaniem przyrody. Łączy w sobie wymagania dzisiejszych kobiet dotyczące łatwego i efektywnego makijażu, który można wykonać w warunkach domowych na poziomie salonu kosmetycznego.

TOP produkty z serii Rimmel London Lasting Finish

W serii dominuje długotrwała pomadka Rimmel London Lasting Finish o gładkiej kremowej konsystencji, która działa przez wiele godzin bez nieprzyjemnego uczucia napięcia czy wysuszenia. Dzięki pomadce Lasting Finish uzyskasz piękny kolor wygładzonych ust. Do wyboru jest wiele odcieni - Paradise, Alarm, Asia, Pink Blush… Pomadki Rimmel London Lasting Finish Fashion Fire zapewniają do ośmiu godzin trwałości. Bardzo popularny jest również długotrwały podkład Rimmel London Lasting Finish 25h Foundation, który nawilża skórę przez cały dzień. „Super na suchą cerę, niewidoczny, średnie krycie,” mówi o nim Pani Łucja. Dostępne są również bazy pod makijaż, róże do policzków lub korektory. Wybierz coś dla siebie z asortymentu nowoczesnych kosmetyków dekoracyjnych Rimmel London Lasting Finish! Z e-shopu będziesz je mieć w domu raz dwa.

Dostawa:
Płatność:
Certyfikat:
Made with by PragueBest