Saint Hilaire Private Red Wody perfumowane dla mężczyzn

Opis produktu

Woda perfumowana Saint Hilaire Private Red (2018) przypadnie do gustu mężczyźnie, któremu nawet w dzisiejszych zabieganych czasach zależy na tradycyjnym stroju. To nie tylko dodatek, ale także wyraz stylu życia. Bez względu na to, jak wymagająca jest Twoja praca, na przykład związana z podróżami i wieloma spotkaniami, zawsze będziesz mógł w pełni polegać na swojej osobistej wodzie perfumowanej Private Red. Możesz ją nosić przez cały dzień - w ciągu dnia doda Ci sił, a wieczorem, w towarzystwie i prywatnie, przyjemnie zrelaksuje.

Zachęcający i zmysłowy zapach dla dżentelmena

Perfumy dla mężczyzn Saint Hilaire Private Red definiują energetyczne nuty cytrynowe i morskie, z którymi stopniowo miesza się bogaty zapach zielonego jabłka, ziemistej wetywerii, rozgrzewającej ambry i szlachetnej fasoli tonka. Woda perfumowana ma silne działanie pobudzające, a jej charyzmatyczne tony zawsze przyciągną uwagę, na którą zasługujesz. Atrakcyjny jest również czerwony flakonik ze srebrnymi detalami i logo Saint Hilaire.

Od renomowanej francuskiej marki Saint Hilaire

Francuska marka Saint Hilaire jest rozpoznawalna na całym świecie dzięki swojemu know-how, jakości i elegancji już od 1973 roku. Bruno Saint Hilaire potrafi łączyć wdzięk i polot z doskonałym komfortem zarówno w odzieży męskiej, jak i damskiej. Wysokiej jakości elastyczne tkaniny marki Saint Hilaire pozwalają na perfekcyjny krój i jednocześnie komfortowe noszenie zarówno podczas całodziennej pracy, jak i w podróży. Ubrania, a teraz już także perfumy marki Saint Hilaire stworzą dla Ciebie nieskazitelny wizerunek na każdą okazję.

Zobacz więcej

Loading…
Ocena

Ten produkt nie został jeszcze oceniony.
Dodaj opinię jako pierwszy

Wybraliśmy dla Ciebie


Dostawa:
Płatność:
Certyfikat:
Made with by PragueBest