Dostawa gratis przy zakupie produktów marek Emanuel Ungaro i Salvatore Ferragamo od 169 zł!

Stapiz

NAJLEPSZE PRODUKTY

Sprecyzuj parametry
Zmień kategorię
Sortuj według:
Sortowanie:
Sortowanie:

O marce Stapiz

Profesjonalne kosmetyki do włosów Stapiz od prawie 20 lat pomagają kobietom i mężczyznom uzyskać piękne i zdrowe włosy . Polska marka postanowiła wysłuchać klientów, którzy poszukują bardzo intensywnie profesjonalnych kosmetyków do włosów i oferuje swoje produkty do pielęgnacji, farby do włosów i produkty do stylizacji włosów w nieodparcie niskich cenach .

Wielki sukces kosmetyków do włosów Stapiz

Dziś kosmetyki do włosów Stapiz można znaleźć w salonach fryzjerskich w Polsce, innych krajach Europy oraz w łazienkach milionów zadowolonych klientów. Za ich sukcesem stoi wysokiej jakości kompozycja pełna składników odżywczych, współpraca z laboratoriami badawczymi oraz innowacyjne technologie . A przede wszystkim sztuka słuchania życzeń klientów i profesjonalnych fryzjerów. Stapiz produkuje kosmetyki do włosów z pasją do piękna i zdrowia twych włosów.

Profesjonalne kosmetyki do każdego rodzaju włosów

Zobacz szeroką gamę szamponów, balsamów, masek, farb i produktów do stylizacji . Stapiz ma skuteczne rozwiązanie dla każdego rodzaju włosów. Pierwszą linią tej marki stała się Sleek Line, która zapoczątkowała wielki sukces firmy i nadal jest jedną z najpopularniejszych kolekcji. Zakochaj się w profesjonalnej pielęgnacji włosów Stapiz i uzyskaj doskonałe włosy.

Dostawa:
Płatność:
Certyfikat:
Made with by PragueBest