Tigi Bed Head

NAJLEPSZE PRODUKTY

Sprecyzuj parametry
Zmień kategorię
Sortuj według:
Sortowanie:
Sortowanie:

O serii Tigi Bed Head

Dbaj o swoje włosy i eksperymentuj z fryzurami dzięki pomysłowym kosmetykom Tigi Bed Head! Sprawią, że staniesz się boginią kolorów, jasną blondynką, primadonną metropolii, gwiazdą plaży i właścicielką loków, jakich świat nigdy wcześniej nie widział. Wybieraj wygodnie online spośród szamponów, odżywek lub pianek utrwalających Tigi Bed Head. Oprócz ich właściwości zachwyci Cię także różnobarwny design, który wspaniale urozmaici każdą łazienkę.

Tigi – marka inspirowana pasją fryzjerów do ich pracy

Gdy tylko Twoje włosy poznają profesjonalne preparaty Tigi, nie będą już chciały innych! „Ponieważ nie znaleźliśmy na rynku potrzebnych nam produktów, wytworzyliśmy je sobie sami,” opowiedział Anthony Mascolo, fryzjer i założyciel popularnej marki Tigi. Szampony, odżywki, maski, preparaty do stylizacji czy farby do włosów Tigi są uwielbiane przez profesjonalnych fryzjerów i ich klientów w warunkach domowych. Dołączysz do nich?

Porady dotyczące najpopularniejszych kosmetyków do włosów Tigi Bed Head

Spragnione włosy natychmiast pobudzi nawilżająca odżywka Tigi Bed Head Recovery o uwodzicielskim owocowym zapachu. Blondynkom spodobał się szampon i odżywka Tigi Bed Head Dumb Blonde™ przeznaczona do regeneracji włosów zniszczonych zabiegami chemicznymi i do rozpromienienia koloru blond. Popularny jest również lakier do włosów nadający połysk Tigi Bed Head Masterpiece™ oraz krem do stylizacji włosów kręconych Tigi Bed Head Foxy Curls™. Dzięki zawartości oleju babassu i oleju z orzechów para zapobiega puszeniu się włosów. Maska Tigi Bed Head Resurrection Urban Antidotes, a także wiele innych produktów, pomoże Ci osiągnąć bardziej elastyczne, uzdrowione włosy.

Dostawa:
Płatność:
Certyfikat:
Made with by PragueBest