Valentino Valentino Donna Wody perfumowane dla kobiet

Opinie:
2x

Opis produktu

Zapach wody perfumowanej Valentino Donna stworzono dla niepoprawnej, subtelnej romantyczki, której nie brakuje wewnętrznej siły charakteru. Jest to wyważona kompozycja, dyskretnie podkreślająca naturalny urok każdej kobiety. Zawiera zmysłowe tony kwiatowe, akordy skórzane, wanilię i paczulę, tworzące kuszący, subtelnie romantyczny zapach. Równie uroczy i kobiecy jest złoto-różowy flakon wody perfumowanej Valentino Donna, wykonany z masywnego, ozdobnego szkła.

Serce zapachu: irys i bułgarska róża

Zmysłową kompozycję Valentino Donna otwiera energetyczna, soczysta bergamotka, zestawiona z różą oraz irysem, tworzącymi serce zapachu. W bazie przenikają się akordy skóry, słodka wanilia i paczula. Nasi klienci opisują zapach Valentino Donna jako przepiękny, uniwersalny i trwały. Albo po prostu jako miłość od pierwszego wejrzenia.

Perfumy włoskiej marki Valentino

Włoski kreator mody Valentino zbudował na swoim nazwisku jedną z największych światowych marek. Jego wyrafinowane i luksusowe projekty nosiły takie gwiazdy jak Elizabeth Taylor czy Jacqueline Kennedy-Onassis. Ten sam luksus odnajdujemy w zapachach marki Valentino, które zdobyły zasłużone uznanie wśród klientów i klientek w każdym wieku. Ponadczasowa woda perfumowana Valentino Valentino Donna z roku 2015 będzie wytwornym podarunkiem dla każdej damy.

Ocena 5.0

(oceniono 2x)

  • 100 %klientów poleca
  • 2recenzji klientów

Opinie 2x


Eliza Delegiewicz

Szukałam zapachu dla siebie na lato. Wiele perfum wąchałam, kupiłam też kilka ale ciągle to nie było to... Aż w końcu trafiłam! Cudowny zapach! Słodki, ale słodyczą urzekającą. Słodycz złamana ostrzejszym zapachem skóry. Efekt? - elegancja, powab, czuję się prawdziwą kobietą! Polecam w 100%

  • Cudny zapach, duża projekcja, trwały.
  • Cena

Produkt oryginalny w dobrej cenie.


Dodaj recenzję i pomóż innym w zakupach
Dostawa:
Płatność:
Certyfikat: