WoodWick

Sprecyzuj parametry
Zmień kategorię
Sortuj według:
Sortowanie:
Sortowanie:

O marce WoodWick

Gwarantowanym przepisem na utworzenie ciepło ogniska domowego i przytulność każdego pomieszczenia są produkty marki WoodWick. Ta amerykańska marka powstała w 2006 roku i od razu zdobyła ogromną popularność wśród ludzi na całym świecie. Świece i woski zapachowe do lamp zapachowych stały się wizytówką marki WoodWick, ale w jej ofercie znajdziesz również żele zapachowe czy pachnące słomki. Produkty amerykańskiego producenta wyróżniają się nie tylko odurzającymi zapachami, ale także designem.

Ciepło ogniska domowego z marką WoodWick

Dlaczego świeca WoodWick cię uszczęśliwi? Jest kilka powodów. Te świece wyróżniają się bardzo eleganckim wyglądem, są dostępne w kilku rozmiarach i zawierają drewnianą pokrywkę, która służy również jako podstawa świecy chroniąca meble. Ze względu na to, że świece wykonane są z wysokiej jakości wosku, palą się bardzo długo, a ich zapach jest intensywny.

Świece przywołujące trzask ognia w kominku

Najważniejsze jest jednak to, że świece posiadają knot wykonany z naturalnego drewna . Co to znaczy? Podczas palenia świece skwierczą jak ogień w kominku, tworząc niepowtarzalną atmosferę. Świece i inne produkty WoodWick są dostępne w szerokiej gamie wariantów zapachowych. Od ciebie zależy, czy sięgniesz po owocowe, gurmańskie, kwiatowe czy drewniane. Odkryj moc aromaterapii z produktami marki WoodWick.

Dostawa:
Płatność:
Certyfikat: