🎁 Odbierz prezent od Viktor & Rolf 

Zapachowy wosk

Sprecyzuj parametry
Zmień kategorię
Sortuj według:
Sortowanie:
Sortowanie:

O asortymencie Zapachowy wosk

Jeśli chciałbyś by twoje mieszkanie, chata czy biuro przyjemnie i kusząco pachniały, masz do wyboru wiele form zapachów do wnętrz. Jednym z nich są pachnące woski - olejki eteryczne w postaci stałej , stworzone z najlepszych składników i naturalnych aromatycznych ekstraktów. Są używane w połączeniu z lampą zapachową i świeczką typu tealight .

Wosk zapachowy od A do Z: funkcja, spalanie i konserwacja

Wyselekcjonowany wosk lub nawet kilka fragmentów różnych wosków zapachowych, które pochlebiają twoim zmysłom, wystarczy umieścić w górnej miseczce lampy zapachowej. W dolnej części lampy umieść świeczkę , wystarczająco daleko od wosku i zapal ją. Podgrzany wosk zaczyna uwalniać swój aromat w przestrzeń - podobnie jak perfumy w trzech warstwach, zwanych głową, sercem i podstawą. I tak oto będzie działać przez kilka godzin, lub etapami po zdmuchnięciu i ponownym zapaleniu lub wymianie świeczki. W małych pomieszczeniach wosk pachnie tygodniami.

Jeśli już nic nie czujesz lub chcesz schować trochę wosku na inną okazję, wyjmij jego pozostałości z lampy zapachowej . Ostrożnie użyj noża lub włóż lampę zapachową na kilka minut do zamrażarki . Kawałki zapakowanego wosku można na przykład przechowywać w metalowym pudełeczku, nie tracąc przy tym ich aromatu.

Bestsellery: woski zapachowe Yankee Candle

Woski zapachowe legendarnej amerykańskiej marki Yankee Candle, znanej głównie ze świec zapachowych różnej wielkości, stały się hitem wśród użytkowników z całego świata. Praktycy zalecają podzielenie pachnących wosków w postaci kółek o wadze 22 gramy na 4 lub więcej części i stopniowo z nich korzystać. Pachną wtedy znacznie dłużej niż 8 godzin, jak twierdzi producent.

Możesz łączyć pachnące woski , aby stworzyć niepowtarzalne i jednocześnie tanie perfumy do mieszkania . Do najpopularniejszych należy świeży pachnący wosk do lampy zapachowej Yankee Candle Fluffy Towels. Jego głowa to cytryna, bergamotka, jabłko i woda kolońska; serce lawenda, brzoskwinia, konwalia, goździk, kwiat pomarańczy, liść fiołka i geranium; podstawę stanowi drzewo sandałowe, irys i piżmo. Ulubione są również Icy Blue Spruce, All Is Bright oraz Dried Lavender & Oak.

Dostawa:
Płatność:
Certyfikat: