Acqua di Parma Colonia Intensa Woda kolońska dla mężczyzn 180 ml

Niedostępny   |  (ID: 51821)
467,60
Dostępny   |  (ID: 21978)
338,03

Tester ma identyczny skład jak produkt pełnowartościowy. Różnicą jest opakowanie - tester może być dostępny w pudełku kartonowym lub bez pudełka. Opakowanie może wyglądać tak samo jak standardowe, ale może też różnić się wielkością lub niektórymi elementami. Część testerów jest dostarczana bez korka/zatyczki. Testery nie są przeznaczone do użytku osobistego przez klientów końcowych. Testerów można używać wyłącznie do prezentacji i testowania perfum lub kosmetyków przeznaczonych do sprzedaży w obiektach kupującego. Zamawiając tester, nabywca przyjmuje ten fakt do wiadomości i zobowiązuje się nie używać go do celów osobistych ani nie odsprzedawać klientowi końcowemu.
Dostępny   |  (ID: 25690)
287,73
Nic nie wybrałeś? Sprawdź podobne zapachy OTWÓRZ PORADNIK

Opis produktu

Sprawdzona jakość już od 1916 roku i rzadkie, wysokiej jakości esencje zapachowe, to cecha charakterystyczna luksusowych zapachów Acqua di Parma. Woda kolońska Acqua di Parma Colonia Intensa zaskoczy Cię nieoczekiwanym doznaniem węchowym. Zawartość roślin drzewiastych i skóry obiecuje prawdziwe podkreślenie męskości. Zapach otwierają nuty sycylijskiej cytryny z bergamotką z Kalabrii i kardamonem, a następnie pojawiają się aromatyczne akcenty mirry, neroli i cennego drewna, skomponowane z zapachem skóry, paczuli, piżma i ambry.

Woda kolońska ukrywa się w eleganckiej i niepowtarzalnej butelce w stylu Art Deco z wyraźną bakelitową nakrętką. Ten flakon jest charakterystycznym symbolem marki już od 1930 roku. Jego doskonałe rękodzielnicze wykonanie znajduje odzwierciedlenie w każdym detalu. Każdy pojemniczek został wykonany ręcznie, a jego elementy mają charakteryzować ówczesne Księstwo Parmy z jego typowymi żółtymi budynkami.

Elegancka, wyrafinowana i męska, taka jest woda kolońska Acqua di Parma Colonia Intensa. Idealna do podkreślenia osobowości zadbanego mężczyzny w klasycznym garniturze, ale także po prostu do towarzystwa, by oczarować niejedną damę. Zaprojektowana dla stylowych mężczyzn z wielką dawką pewności siebie, którzy potrafią podejmować decyzje i prowadzą życie z pasją.

Zobacz więcej

Loading…
Ocena

Ten produkt nie został jeszcze oceniony.
Dodaj opinię jako pierwszy

Alternatywne produkty


Wybraliśmy dla Ciebie


Dostawa:
Płatność:
Certyfikat:
Made with by PragueBest