Acqua di Parma Colonia Intensa Woda kolońska dla mężczyzn 180 ml

Opis produktu

Sprawdzona jakość już od 1916 roku i rzadkie, wysokiej jakości esencje zapachowe, to cecha charakterystyczna luksusowych zapachów Acqua di Parma. Woda kolońska Acqua di Parma Colonia Intensa zaskoczy Cię nieoczekiwanym doznaniem węchowym. Zawartość roślin drzewiastych i skóry obiecuje prawdziwe podkreślenie męskości. Zapach otwierają nuty sycylijskiej cytryny z bergamotką z Kalabrii i kardamonem, a następnie pojawiają się aromatyczne akcenty mirry, neroli i cennego drewna, skomponowane z zapachem skóry, paczuli, piżma i ambry.

Woda kolońska ukrywa się w eleganckiej i niepowtarzalnej butelce w stylu Art Deco z wyraźną bakelitową nakrętką. Ten flakon jest charakterystycznym symbolem marki już od 1930 roku. Jego doskonałe rękodzielnicze wykonanie znajduje odzwierciedlenie w każdym detalu. Każdy pojemniczek został wykonany ręcznie, a jego elementy mają charakteryzować ówczesne Księstwo Parmy z jego typowymi żółtymi budynkami.

Elegancka, wyrafinowana i męska, taka jest woda kolońska Acqua di Parma Colonia Intensa. Idealna do podkreślenia osobowości zadbanego mężczyzny w klasycznym garniturze, ale także po prostu do towarzystwa, by oczarować niejedną damę. Zaprojektowana dla stylowych mężczyzn z wielką dawką pewności siebie, którzy potrafią podejmować decyzje i prowadzą życie z pasją.

Alternatywne produkty Alternatywy Acqua di Parma Colonia Intensa

Ocena

Ten produkt nie został jeszcze oceniony.
Dodaj opinię jako pierwszy

Dostawa:
Płatność:
Certyfikat: