Ustawienia filtrów
Płeć
Kategoria
Marka
Cena
-
Typ produktu
Objętość
-

Butelki dla niemowląt

Sprecyzuj parametry
Zmień kategorię
Sortuj według:
Sortowanie:
Sortowanie:

O asortymencie Butelki dla niemowląt

Butelki dla niemowląt są nieodzownym elementem wyposażenia każdego rodzica. Jeśli karmisz piersią, ale potrzebujesz odpoczynku lub chwilowej rozłąki z dzieckiem, specjalne butelki pozwolą na jego nakarmienie bez przerwania karmienia piersią. Modele te wspierają odruch ssania i są kompatybilne z laktatorami. A jeśli nie karmisz piersią, różne rodzaje butelek są niezbędne do karmienia dziecka mlekiem modyfikowanym i innym pokarmem.

Dla szczęśliwego brzuszka Twojego dziecka

Obecnie najpopularniejsze są praktyczne plastikowe butelki dla niemowląt, ale wolne od BPA. Posiadają czytelną i dokładną skalę dla łatwego przygotowywania posiłków oraz szeroki otwór ułatwiający napełnianie i mycie. Mogą być wyposażone w specjalny zawór, który ogranicza mieszanie się mleka z powietrzem, a tym samym zapobiega kolkom niemowlęcym, nadmiernemu odbijaniu i gromadzeniu się gazów. Podczas przygotowywania wyprawki dla noworodka bardzo popularne są zestawy podarunkowe z butelkami dla niemowląt i smoczkami, wyprodukowanymi zgodnie z najnowszymi odkryciami naukowymi. Nie znajdziesz lepszego wyposażenia dla swojego dziecka!

Jak dbać o butelki dla niemowląt?

Po wybraniu odpowiedniej butelki ważne jest, aby ją starannie konserwować. Butelki i smoczki należy regularnie sterylizować, aby były całkowicie czyste i higieniczne. W pierwszych tygodniach po urodzeniu dziecka zaleca się sterylizację butelek po każdym użyciu, później raz dziennie. Można je sterylizować na przykład w gorącej wodzie lub w sterylizatorze. Nowoczesną butelkę dla niemowląt można dezynfekować i podgrzewać w kuchence mikrofalowej oraz myć w zmywarce (poza smoczkiem). Jeśli Twoje dziecko nie chce pić z butelki wypróbuj inne rodzaje smoczków lub butelek dla niemowląt. Ze sklepu internetowego dostarczamy je do domu błyskawicznie.

Dostawa:
Płatność:
Certyfikat:
Made with by PragueBest