Chanel Allure Homme Edition Blanche

Sprecyzuj parametry
Zmień kategorię
Sortuj według:
Sortowanie:
Sortowanie:

O serii Chanel Allure Homme Edition Blanche

Zapach męskiej serii Chanel Allure Homme Édition Blanche łączy w sobie orientalne nuty drzewne i cytrusowe w wyjątkową kombinację eksplodującego gorącego lodu. Rezultatem jest przenikliwa, orzeźwiająca świeżość połączona z orientalną twarzą.

Chanel Allure Homme Édition Blanche, to nowy wymiar stylu, który osiągnął idealną równowagę między formalną elegancją i pewną siebie wyjątkowością. Ta luksusowa i awangardowa kompozycja jest wyrazem męskiej atrakcyjności i niepowtarzalnego uroku.

Orientalny, słodki zapach serii Allure Homme Édition Blanche w całkowicie wyjątkowy sposób łączy świeżość cytrusów i włoskiej bergamotki z orientalnym powiewem drzewa sandałowego z Nowej Kaledonii, haitańskiej wetywerii i wanilii z Madagaskaru. Te cenne składniki zostały użyte w wyższych stężeniach, dzięki czemu zapach wyróżni się jeszcze bardziej.

Intensywny zapach można uzyskać aplikując wodę perfumowaną Chanel Allure Homme Édition Blanche bezpośrednio na ubrania i skórę. Aby wzmocnić zapach przez cały dzień łącz wodę perfumowaną z dezodorantem lub wodą po goleniu z tej samej serii.

Wypróbuj wyjątkową świeżość Chanel Allure Homme Édition Blanche. Kobiety pokochają ją na Tobie!!

Dostawa:
Płatność:
Certyfikat: