Elizabeth Arden Green Tea Cucumber Wody toaletowe dla kobiet

Dostępny   |  (ID: )
 
  46,66
Doręczymy
Odbiór osobisty
Nic nie wybrałeś? Sprawdź podobne zapachy OTWÓRZ PORADNIK

Opis produktu

Elizabeth Arden Green Tea Cucumber to odświeżająca woda toaletowa dla kobiet z 2015 roku, limitowana edycja dziś już legendarnego zapachu Green Tea (1999). W założeniu twórców kompozycja miała być wonną alternatywą dla lodowego napoju i tak jak on przynosić ulgę podczas upalnych letnich dni. Świadczy o tym flakon Green Tea Cucumber, który zdobią listki herbaty i płatki świeżego ogórka.

Zapach letniego poranka

Subtelne damskie perfumy Elizabeth Arden Green Tea Cucumber otwiera świeża kombinacja owoców cytrusowych i ogórków. Przyjemny aromat zielonej herbaty i melona połączono z akordami francuskich fiołków oraz uwodzicielską wonią ambry. Efektem jest rześki i radosny zapach, który doda Ci pewności siebie w każdej sytuacji. Stosuj wodę toaletową Green Tea Cucumber zawsze wtedy, kiedy potrzebujesz odświeżenia i energii.

Stosuj na ciało i na odzież

Woda toaletowa przeznaczona jest do stosowania w ciągu dnia, na wieczór zalecamy użycie wody perfumowanej. Wodę toaletową można aplikować zarówno na ciało (skronia, nadgarstki, szyja i inne miejsca, w których wyczuwamy pulsowanie krwi), jak i na odzież. Po kilku godzinach warto powtórzyć aplikację, by znów cieszyć się intensywnym i pięknym zapachem.

Zobacz więcej

Loading…
Ocena

Ten produkt nie został jeszcze oceniony.
Dodaj opinię jako pierwszy

Alternatywne produkty


Dostawa:
Płatność:
Certyfikat: