Oryginalne produkty z pewnych dystrybucji.
Międzynarodowa, zaufana marka.
DPD lub Paczkomaty Packeta.
Daj się porwać kontrastowemu połączeniu starannie dobranych wonnych składników zapachu wody perfumowanej dla kobiet Jean Paul Gaultier Classique, której powstaniu towarzyszy stwierdzenie: „Zapach, który obiecuje przyjemność…” Woda perfumowana z 1993 roku sprawi, że zabłyśniesz i otuli Cię welonem, który jest synonimem elegancji i zmysłowości. Esencja kobiecości? Właśnie znalazłaś ją w wodzie perfumowanej, która jest odpowiednim dodatkiem do noszenia w dzień oraz wieczorem i przeznaczona jest dla pewnych siebie kobiet, które lubią być w centrum uwagi.
Ponadczasowy zapach dla kobiet
Odetchnij pełną piersią i ciesz się wstępną kombinacją zapachów, które należą do róży, świeżego kwiatu pomarańczy, aromatycznego anyżu, soczystej gruszki i orzeźwiających nut mandarynki. W sercu wody perfumowanej odurzająca orchidea, ylang-ylang i irys łączą się z zapachem śliwki i lekko ostrawymi nutami imbiru. Uwodzenie kryje się w tonach bazowych, które opierają się na zmysłowym piżmie, pysznym zapachu świeżo przekrojonej laski wanilii i akordach słonecznej ambry. Luksus, elegancję i zmysłowość masz na wyciągnięcie ręki dzięki zapachowi wody perfumowanej Jean Paul Gaultier Classique.
Perfumy to bardzo indywidualna sprawa i zawsze trzeba wypróbować na sobie. Niestety ten zapach nie jest już dostępny w perfumeriach stacjonarnych ( czego bardzo żałuję) ale bardzo go polecam. Używam go od 1996 roku i nie wyobrażam sobie mieć coś innego :)
produkt otrzymany zgodny z zamówieniem