Jo Malone Honeysuckle & Davana Woda kolońska dla kobiet 30 ml

Dostępny   |  (ID: 93179)
286,90
Doręczymy
Odbiór osobisty
Dostępny   |  (ID: 98664)
469,81
Nic nie wybrałeś? Sprawdź podobne zapachy OTWÓRZ PORADNIK

Opis produktu

Woda kolońska Jo Malone Honeysuckle & Davana odkryje przed Tobą tajemnice urokliwej angielskiej wsi. Jej niekończące się zielone pola były inspiracją dla twórców kompozycji, którzy postanowili zawrzeć w niej akordy dziko rosnących kwiatów. Woda kolońska Honeysuckle & Davana zachwyci wszystkie miłośniczki romantycznych, kwiatowych akordów, które poszukują lekkich, nieduszących perfum do stosowania w ciągu dnia.

W roli głównej wiciokrzew

Woda kolońska Jo Malone Honeysuckle & Davana to wyrafinowana kombinacja kilku wonnych esencji, które starannie połączyła perfumiarka Anne Flipo. Kompozycję otwiera słodkawa woń davany, która przypomina nieco lukrecję, ale skrywa w sobie także nuty owocowe. Davana to aromatyczna roślina rodem z Indii, znana ze swoich afrodyzjakalnych i relaksujących właściwości. Dominującym składnikiem wody kolońskiej są jednak kwiatowe akordy wiciokrzewu. Kompozycję zamyka ciepła, ziemista woń mchu.

Odkryj magię brytyjskiej marki Jo Malone

Jo Malone to znana na całym świecie marka luksusowych perfum i kosmetyków. Nazwa firmy pochodzi o imienia i nazwiska jej założycielki, która zajmowała się produkcją perfum niemal od dzieciństwa. Woda kolońska Honeysuckle & Davana została wprowadzona na rynek w 2018 roku jako nawiązanie do cenionej kompozycji Honeysuckle & Jasmine (1999), w której wiciokrzew połączono z upajającymi nutami jaśminu.

Zobacz więcej

Loading…
Ocena

Ten produkt nie został jeszcze oceniony.
Dodaj opinię jako pierwszy

Alternatywne produkty


Wybraliśmy dla Ciebie


Dostawa:
Płatność:
Certyfikat:
Made with by PragueBest