Dostawa i prezent gratis przy zakupie marki Lancaster za ponad 103 zł!

Juliette Has A Gun Lady Vengeance Woda perfumowana dla kobiet 50 ml

Dostępny od 1 do 3 sztuk   |  (ID: 65531)
232,70
Doręczymy
Odbiór osobisty
Dostępny   |  (ID: 56152)
237,70
Nic nie wybrałeś? Sprawdź podobne zapachy OTWÓRZ PORADNIK

Opis produktu

Z Nowego Jorku do Paryża, Moskwy czy Sydney... Juliette odkrywa świat. Uzbrojona w perfumy i szalona, bohaterka Szekspira...

Tytułowa broń to metafora perfum, amunicja do uwodzenia lub tylko dodatek do blefowania. Ogólnie rzecz biorąc, Juliette Has A Gun symbolizuje niezależność kobiet w stosunku do mężczyzn. Czasami nawet z chęcią zemsty. Mimo to koncepcja została usubtelniona poprzez pierwiastek romantyczności w postaci nawiązania do Julii Szekspira.

Firma Juliette Has A Gun to właściwie nowicjusz na rynku perfum - została założona w 2006 roku przez Romana Ricciego. Jego główną ideą jest celebrowanie perfum jako sztuki, ale także bycie innym. Radzi sobie z tym świetnie, a Juliette Has A Gun dostała się z kosmiczną szybkością do podświadomości społeczeństwa. Dowodem na to, że filozofia Ricciego potrafi zainteresować, jest również nagroda "Special Prize of the Board" w konkursie FiFi Awards, którą firma otrzymała w 2011 roku.

„Piękno to najlepsza zemsta kobiet” – Serge Gainsbourg Te słowa słynnego francuskiego kompozytora stały się wyimaginowanym wzorem perfum Romana Ricciego, a zwłaszcza produktu Lady Vengeance.

Woda perfumowana Juliette Has A Gun Lady Vengeance, w tłumaczeniu "Pani zemsty" jest wyrafinowana, wyjątkowa i pozostawia po sobie intensywny ślad. Wyraża się to w takich określeniach jak niezaprzeczalna kobiecość, suwerenność czy boska zmysłowość. Zawiera bardzo elegancką, ale ciernistą różę bułgarską. Ta łączy się z paczulą i wanilią, tworząc gustowny i nowoczesny zapach. W towarzystwie ambroksanu, lawendy i bergamotki.

Kwiatowo-szyprowy zapach przeznaczony dla bardzo odważnych kobiet, które chcą być inne i tęsknią za czymś, czego jak dotąd jeszcze nie było.

Zobacz więcej

Loading…
Ocena

Ten produkt nie został jeszcze oceniony.
Dodaj opinię jako pierwszy

Alternatywne produkty


Dostawa:
Płatność:
Certyfikat: