Kallos Cosmetics Chocolate Regenerująca odżywka do włosów suchych i zniszczonych dla kobiet 1000 ml

Niedostępny
Kod produktu: 42145
Przewidywany czas dostawy
Odbiór osobisty
Zestawy Kallos Cosmetics Chocolate Odżywka Wybierz z dostępnych zestawów
Obserwuj Niektóre rodzaje produktów nie są obecnie dostępne. Jeśli chcesz wiedzieć, kiedy pojawią się ponownie w ofercie, dodaj je do obserwowanych.

Opis produktu

Uwielbiasz pyszny zapach czekolady, który za każdym razem potrafi wyczarować słodki uśmiech na Twojej twarzy? W takim razie z pewnością pokochasz zapach preparatów do włosów serii Kallos Cosmetics Chocolate. Seria marki Kallos Cosmetics, łącząca w sobie wysoką jakość i bardzo przystępną cenę, to między innymi szampon regenerujący, odżywka regenerująca lub maska do włosów. Produkty stworzone specjalnie do włosów suchych i zniszczonych łączy nie tylko przyjemny zapach, ale także design opakowań w biało-brązowym kolorze.

Pielęgnacja włosów suchych i zniszczonych dzięki serii Kallos Cosmetics Chocolate

Zadbaj o swoje włosy szamponem regenerującym do włosów suchych i zniszczonych Kallos Cosmetics Chocolate. Po zastosowaniu szamponu Twoje włosy będą nawilżone, lśniące i miękkie w dotyku. O piękno Twoich włosów zadba również odżywka regenerująca Kallos Cosmetics Chocolate, która głęboko odżywia włosy oraz równie ważna maska do włosów Kallos Cosmetics Chocolate.

Ocena

Ten produkt nie został jeszcze oceniony.
Dodaj opinię jako pierwszy

Dostawa:
Płatność:
Certyfikat: