Ustawienia filtrów
Płeć
Kategoria
Marka
Cena
-
Objętość
-

Kubeczki

Sprecyzuj parametry
Zmień kategorię
Sortuj według:
Sortowanie:
Sortowanie:

O asortymencie Kubeczki

Nadszedł już czas, aby Twój potomek nauczył się samodzielnie pić? Podaruj mu kubeczek o super właściwościach! Dzięki niemu każde dziecko poradzi sobie z piciem bez rozlewania i stanie się bardziej samodzielne.

Sięgnij po bezpieczne, higieniczne i łatwe w użyciu kubeczki dla dzieci

Kubeczki dla dzieci z naszej oferty umożliwiają picie po całym obwodzie. Posiadają również własną ochronę antybakteryjną, dzięki czemu nie musisz się martwić żadnymi szkodliwymi mikrobami. Dodatkowo nie jest to byle jaka ochrona, ale wykorzystuje naturalne właściwości cynku, dzięki czemu jest naprawdę najwyższej jakości. Kubeczek przeznaczony jest do picia bez rozlewania. Dzięki niemu dziecko uczy się kontrolować swoje ruchy i przygotowuje się do picia z otwartego kubeczka. No właśnie, a co z designem? Ten też jest wspaniały! Wyprofilowane uchwyty idealnie pasują do dziecięcych rączek, a szeroka podgumowana podstawa chroni pojemnik przed przewróceniem. Jako rodzice z pewnością docenicie fakt, że kubeczek łatwo się myje dzięki niewielkiej ilości części i nie zawiera BPA. Co na to powiecie? Lepszej nauki samodzielnego picia już prawdopodobnie nie da się znaleźć...

Wskazówki dotyczące nowoczesnych kubeczków i innych naczyń dla maluszków

Do wyboru są kubeczki do nauki samodzielnego picia, kubki niekapki w tym modele ze słomkami, dziecięce butelki sportowe ze słomkami oraz zestawy kubeczków i miseczek. Wszystkie produkty pochodzą od renomowanych firm, które gwarantują wykorzystanie najnowszych osiągnięć wiedzy naukowej oraz bezpieczeństwo zdrowotne. Na przykład długość dziubka kubeczka do picia jest projektowana przez neurologopedów i terapeutów rozwoju mowy. A jako materiał do produkcji dziubka kubeczka do picia stosowany jest wysokiej jakości miękki silikon.

Dostawa:
Płatność:
Certyfikat:
Made with by PragueBest