Ustawienia filtrów
Płeć
Kategoria
Marka
Cena
-
Typ produktu
Objętość
-

Maseczki ochronne

Sprecyzuj parametry
Zmień kategorię
Sortuj według:
Sortowanie:
Sortowanie:

O asortymencie Maseczki ochronne

Kup sobie online maski i respiratory zmniejszając tym ryzyko infekcji. Pomyśl o całej rodzinie i zaopatrz się . Posiadamy maski dziecięce wielokrotnego użytku z atrakcyjnymi motywami , również w pudełkach prezentowych z żelami dezynfekującymi. Popularne są jednorazowe maski w ekonomicznych opakowaniach w korzystnych cenach np. W ilości 50 lub 10 sztuk. Respiratory FFP2 , składające się z kilku warstw, a jednocześnie lekkie, dobrze przepuszczające powietrze, dostępne są również w opakowaniach po kilka sztuk.

Właściwe używanie masek i respiratorów

Zakryj usta i nos maską lub respiratorem . Jeśli ma metalową część, uformuj ją zgodnie z nosem. Upewnij się, że między twarzą a ustnikiem nie ma żadnych przerw . Przyrządy należy nakładać czy zdejmować za pomocą pętli, nie dotykaj przedniej części. Po kontakcie z maską lub respiratorem umyj ręce środkiem dezynfekującym na bazie alkoholu lub mydłem i wodą.

Wentylacja i dystans są również ważne

Skuteczność masek i respiratorów była i jest poddawana wielu testom. Na przykład badanie przeprowadzone przez Niemieckie Centrum Lotnictwa i Kosmonautyki wykazało, że zwykłe maski tekstylne również pomagają zapobiegać rozprzestrzenianiu się koronawirusa , chociaż nie są tak niezawodne jak certyfikowane jednorazowe maski lub respiratory. W badaniach stwierdzono również, że pomimo noszenia masek, ważne jest regularne wietrzenie pomieszczeń, aby uniknąć zwiększania stężenia aerozoli w powietrzu. Zaleca się, aby ludzie zachowywali dystans od siebie, nawet kiedy noszą maski lub respiratory.

Dostawa:
Płatność:
Certyfikat: