Amouage Epic Man Wody perfumowane dla mężczyzn

Nic nie wybrałeś? Sprawdź podobne zapachy OTWÓRZ PORADNIK

Opis produktu

Jego Wysokość Sayyid Hamad bin Hamoud al bu Said, członek omańskiej rodziny królewskiej, miał kiedyś wielkie pragnienie przywrócenia wspaniałej świetności arabskich perfum. Jego pomysł urzeczywistnił się w 1983 roku – narodziła się luksusowa marka perfum Amouage. W swoich zapachach firma wykorzystuje przede wszystkim surowce charakterystyczne dla Bliskiego Wschodu. Są to na przykład drzewo agarowe, kadzidło, piżmo, ale także róża i przyprawy. Perfumy Amouage są komponowane przez najlepszych perfumiarzy z Paryża, Grasse, Genewy czy Nowego Jorku. Zapachy Amouage pakowane są ręcznie w tradycyjne flakoniki, które same w sobie są arcydziełem. Pojemniczek z zapachem dla kobiet nawiązuje do kształtów omańskiego pałacu Ruwi Mosque znajdującego się w stolicy Muscat. Z kolei wersja dla mężczyzn ma kształt khanjara, czyli tradycyjnego omańskiego sztyletu. Perfumy Amouage cieszą się popularnością na całym świecie, można je również kupić nawet w prestiżowym londyńskim domu handlowym Harrods, który starannie wybiera marki, z którymi nawiązuje współpracę. Jednak Amouage oferuje nie tylko perfumy. Swój ulubiony zapach możesz zakupić w postaci żelu pod prysznic, mydła, pianki do kąpieli, ale także jako gustowny dodatek do wnętrz w postaci świecy zapachowej.

Woda perfumowana Amouage Epic Man to orientalno-drzewny zapach dla mężczyzn, który swoim składem ma przypominać cenne przedmioty, z którymi podróżowano w celach businessowych po starodawnym Jedwabnym Szlaku. Były nimi złoto, herbata, jedwab, przyprawy, perły i kadzidło. Skomponowana esencja zapachowa ma być wyimaginowaną, dramatyczną sygnaturą tego domu perfumeryjnego. Skład Amouage Epic Man jest bardzo rozbudowany i pełen rzadkich i niezwykłych składników. Nuty głowy zawierają esencję jagód różowego pieprzu w połączeniu z kminkiem, kadzidłem i esencją kardamonu, uzupełnioną szafranem, kwiatem i gałką muszkatołową z mirtem. W sercu radośnie tańczy geranium i esencja z mirry. Po niej następuje finalna mieszanka drzewa sandałowego, cedrowego i agarowego, uzupełniona zapachem skóry, kadzidła i piżma. Niezwykłym składnikiem bazy Amouage Epic Man jest kastoreum, które jest dość rzadką wydzieliną gruczołów zapachowych bobra. Kastoreum ma wyraźny zapach, który można porównać do wanilii czy malin. Ze względu na swoją wyjątkowość znajduje zastosowanie tylko w naprawdę najlepszych perfumach.

Woda perfumowana Amouage Epic Man została zainspirowana światłem przewodnim mistycznego szlaku pomiędzy ówczesnymi Chinami a Arabią. Amouage Epic Man to wszechwładna siła natury, obrończyni tej starożytnej legendy. Już od 2009 roku pachnie na pewnych siebie mężczyznach, wśród których cieszy się popularnością ze względu na jej niepowtarzalny, długotrwały i nietypowy skład. Jeśli chcesz dla swojego ukochanego niezwykłego niszowego zapachu, którego z pewnością nie spotkasz w tłumie, to właśnie go znalazłaś.

Zobacz więcej

Loading…
Ocena 5.0

(oceniono 3x)

  • 100 %klientów poleca
  • 3recenzji klientów

Opinie 3x


Opinia kupującego - E-glamour.pl

Polecam z czystym sumieniem.

  • Woda perfumowana Amouage Epic jest wyjątkowa, luksusowa, czuć niebywale szlachetne nuty zapachowe. Coś pięknego, pozostanie u mnie na długo...
  • Jedyną wadą tych perfum jest wysoka cena. Pojemność 50 ml jest droższa od pojemności 100 ml.
Opinia kupującego - E-glamour.pl

Polecam z czystym sumieniem.

  • Woda perfumowana Amouage Epic jest wyjątkowa, luksusowa, czuć niebywale szlachetne nuty zapachowe. Coś pięknego, pozostanie u mnie na długo...
  • Jedyną wadą tych perfum jest wysoka cena. Pojemność 50 ml jest droższa od pojemności 100 ml.
Opinia kupującego - Opineo.pl

Klasa sama w sobie, rewelacyjny zapach jak i właściwości użytkowe


Dodaj recenzję i pomóż innym w zakupach

Alternatywne produkty


Wybraliśmy dla Ciebie


Dostawa:
Płatność:
Certyfikat:
Made with by PragueBest