Pozostałe dodatki

Sprecyzuj parametry
Zmień kategorię
Sortuj według:
Sortowanie:
Sortowanie:

O asortymencie Pozostałe dodatki

Kobiety od zawsze lubią się ozdabiać - niektóre części ciała podkreślają, a inne maskują. Wykorzystują do tego celu naturę, kolory, biżuterię oraz symbolikę o charakterze religijnym lub ochronnym. Obecnie dekorowanie ciała możemy sobie ułatwić gotowymi dekoracyjnymi dodatkami. Zainspirujcie się naszą ofertą.

Rodzaje dodatków dekoracyjnych

Szczególnie w czasie balów, karnawałów i festiwali dużą popularnością cieszą się brokatowe dżety do przyklejania na twarz, ciało i paznokcie, które wystarczy zdjąć z arkusza i przykleić w odpowiednim miejscu. Różnorodność rozmiarów dżetów pozwala na stworzenie wielu wzorów. Docenicie również możliwość wielokrotnego użycia tych dodatków dekoracyjnych.

Inną kuszącą opcją dekoracji jest tymczasowy tatuaż na ciele. Jego tematyka sugeruje już nazwa: Orient, Holiday lub Party. Aplikacja jest bardzo prosta: zdejmij folię ochronną i nałóż tatuaż na wybrany obszar suchej skóry. Zwilż go strumieniem wody lub nasączoną gąbką i przytrzymaj. Gdy tylko ochronne opakowanie zacznie się zsuwać, zdejmij je i pozwól tatuażowi wyschnąć.

Pozwól sobie zabłysnąć

Wybierając odpowiedni dodatek dekoracyjny podkreślisz swój urok, osobowość, ale także przynależność do natury. Wyobraźnia nie ma granic, dlatego aby podkreślić fryzurę na studniówkę, możesz użyć błyszczących dżetów. Innym razem ozdób pomalowane paznokcie naklejkami 3D... I ciesz się komplementami!

Dostawa:
Płatność:
Certyfikat: