Amouage Journey Man Wody perfumowane dla mężczyzn

Nic nie wybrałeś? Sprawdź podobne zapachy OTWÓRZ PORADNIK

Opis produktu

Jego Wysokość Sayyid Hamad bin Hamoud al bu Said, członek omańskiej rodziny królewskiej, miał kiedyś wielkie pragnienie przywrócenia wspaniałej świetności arabskich perfum. Jego pomysł urzeczywistnił się w 1983 roku – narodziła się luksusowa marka perfum Amouage. W swoich zapachach firma wykorzystuje przede wszystkim surowce charakterystyczne dla Bliskiego Wschodu. Są to na przykład drzewo agarowe, kadzidło, piżmo, ale także róża i przyprawy. Perfumy Amouage są komponowane przez najlepszych perfumiarzy z Paryża, Grasse, Genewy czy Nowego Jorku. Zapachy Amouage pakowane są ręcznie w tradycyjne flakoniki, które same w sobie są arcydziełem. Pojemniczek z zapachem dla kobiet nawiązuje do kształtów omańskiego pałacu Ruwi Mosque znajdującego się w stolicy Muscat. Z kolei wersja dla mężczyzn ma kształt khanjara, czyli tradycyjnego omańskiego sztyletu. Perfumy Amouage cieszą się popularnością na całym świecie, można je również kupić nawet w prestiżowym londyńskim domu handlowym Harrods, który starannie wybiera marki, z którymi nawiązuje współpracę. Jednak Amouage oferuje nie tylko perfumy. Swój ulubiony zapach możesz zakupić w postaci żelu pod prysznic, mydła, pianki do kąpieli, ale także jako gustowny dodatek do wnętrz w postaci świecy zapachowej.

Woda perfumowana Amouage Journey Man otwiera się bardzo odważnie – ostrym pieprzem syczuańskim wraz z neroli, bergamotką, gorzką pomarańczą i kardamonem. Średnie tony, które po nich następują, są niesamowicie potężne. Składają się z mocnego kadzidła i liści tytoniu w połączeniu z jagodami jałowca i geraniolem. Nutami bazy są fasola tonka, skóra, ambroksan i cypriol.

Amouage Journey Man to pachnące przedstawienie podróży metamorfozy. Zapierająca dech w piersiach olfaktoryczna ilustracja pełnej przygód podróży… Gdziekolwiek się wybierasz, dzięki wysokiej koncentracji rzadkich składników, Amouage Journey podąży za Tobą. Drzewno-korzenny zapach dla odważnego mężczyzny - męski i ze skórzanymi tonami - to Amouage Journey Man.

Zobacz więcej

Loading…
Ocena

Ten produkt nie został jeszcze oceniony.
Dodaj opinię jako pierwszy

Alternatywne produkty


Wybraliśmy dla Ciebie


Dostawa:
Płatność:
Certyfikat:
Made with by PragueBest