Antonio Banderas Power of Seduction Wody toaletowe dla mężczyzn

Dostępny   |  (ID: )
80,80
Doręczymy
Odbiór osobisty
Dostępny   |  (ID: )
62,39
Nic nie wybrałeś? Sprawdź podobne zapachy OTWÓRZ PORADNIK

Opis produktu

W grze zwanej uwodzeniem wszystkie chwyty są dozwolone. Prawdziwy mężczyzna jest w stanie zrobić cokolwiek, by zyskać kobietę swego serca. Poznaj tajniki udanego flirtu dzięki wodzie toaletowej, którą swoim nazwiskiem sygnuje jeden z najsłynniejszych amantów współczesnego kina. Antonio Banderas Power of Seduction to odważna i energetyczna kompozycja, która nikogo nie pozostawia obojętnym.

Uwodzicielski zapach dla mężczyzn

W pierwszej chwili po otwarciu flakoniku poczujemy rześki aromat cytrusów i jabłek w towarzystwie wyrazistych akordów piołunu. W sercu kompozycji prym wiedzie lawenda, której zapach zachwyca kobiety i mężczyzn już od stuleci. Wonny koncert zamyka oryginalne połączenie słonecznego bursztynu i słodkiej fasoli tonka.

Wypróbuj wodę toaletową Antonio Banderas Power of Seduction i stań się mistrzem uwodzenia, któremu nie oprze się żadna kobieta!

Zobacz więcej

Loading…
Ocena 3.0

(oceniono 2x)

  • 50 %klientów poleca
  • 2recenzji klientów

Opinie 2x


Grzegorz M.
Opinia kupującego - E-glamour.pl

Nie

  • Ladny zapach ale bardzo nie trwały

  • Nie trwały po paru minutach w ogóle go nie czuć

Odpowiedź E-GLAMOUR.PL

Dzień dobry, trwałość zależy od wielu czynników np. pH skóry i u każdego użytkownika ta trwałość będzie inna. Jeśli jednak zapach otrzymanego produktu sugeruje np.: jego zepsucie lub wadę produkcyjną zalecamy kontakt z Biurem Obsługi Klienta w celu uzyskania informacji o możliwości złożenia reklamacji. Życzymy miłego dnia.

Opinia kupującego - E-glamour.pl

Nie spodziewałem się aż tak dużej trwałości, po wodzie toaletowej z tej półki cenowej (8 - 9 godz.). Wprawdzie pod koniec - bliskoskórnie, ale zawsze jest. Zapach który podoba się kobietom w każdym wieku. Moja żona również go lubi. Wiosna i lato - to jego żywioł. Jeżeli pracujemy w ciasnych pomieszczeniach, możemy bez obawy go sobie zaaplikować. Nikomu nie będzie przeszkadzał. To jabłkowo-cytrusowa mieszanka. Świeżość w najlepszym wydaniu. Pachnie jak o wiele droższa woda toaletowa.


Dodaj recenzję i pomóż innym w zakupach

Alternatywne produkty


Wybraliśmy dla Ciebie


Dostawa:
Płatność:
Certyfikat:
Made with by PragueBest