Beyonce Heat Seduction Wody toaletowe dla kobiet

Nic nie wybrałeś? Sprawdź podobne zapachy OTWÓRZ PORADNIK

Opis produktu

Marzysz o zapachu będącym kwintesencją zmysłowości? Odkryj ją w zapachu wody toaletowej dla kobiet Beyonce Heat Seduction. Wprowadzona na rynek w 2016 roku nieodparta i niebezpiecznie uwodzicielska kompozycja zapachowa to połączenie słodkich egzotycznych owoców, upajających kwiatów i słonecznego bursztynu. Powstaniu zapachu towarzyszy motto „przygotuj się na to, że będziesz uwodzona”, dlatego zapach przeznaczony jest dla kobiet, które jednym spojrzeniem chcą zdobyć serce wybranego mężczyzny. Warto również wspomnieć o eleganckim designie buteleczki w złotym kolorze.

Zmysłowy, aromatyczny zapach dla kobiet

Już w pierwszych sekundach aromatyczna kompozycja urzeknie Cię połączeniem egzotycznych przypraw, świeżej mandarynki i jeżyny. W sercu zapachu poczujesz bardzo kobiece i uwodzicielskie nuty kwiatowe, należące do frezji, orchidei i kwiatu imbiru. Niemniej zmysłowa jest również baza, która nada Twojemu ciału zapach ambry, labdanum i piżma, które należą do najbardziej uwodzicielskich składników świata perfum.

Zagraj w grę uwodzenia z zapachem wody toaletowej dla kobiet Beyonce Heat Seduction, która jest odpowiednia do noszenia na co dzień i na specjalne okazje.

Zobacz więcej

Loading…
Ocena

Ten produkt nie został jeszcze oceniony.
Dodaj opinię jako pierwszy

Alternatywne produkty


Dostawa:
Płatność:
Certyfikat: