BOURJOIS Paris Khol & Contour & Sharpener Kredki do oczu dla kobiet

Dostępny   |  (ID: )
 
  8,55
Doręczymy
Odbiór osobisty

Opis produktu

Szukasz niezawodnego kosmetyku do codziennego rysowania trwałych kresek na oczach? Takiego, któremu naprawdę zaufasz? Twoją ulubienicą na pewno stanie się kredka do oczu BOURJOIS Paris Khol & Contour & Sharpener, zwieńczona szeregiem pochwalnych recenzji. Szybko pomoże Ci wyczarować delikatny, wyrazisty i dymny makijaż, w zależności od okazji, która Cię akurat czeka. Kredka do oczu BOURJOIS Paris Khol & Contour & Sharpener jest dostępna w wielu sprawdzonych i modnych odcieniach, a dodatkowo z praktyczną temperówką.

Dlaczego ta konturówka BOURJOIS Paris przypadnie Ci do gustu?

  • różnokolorowa kredka do oczu z temperówką,
  • zawiera witaminę E i naturalne woski,
  • łatwo tworzy kreski na oczach w kilku pociągnięciach,
  • wytrzymałość 16 lub więcej godzin bez rozmazywania,
  • dostępny cenowo francuski kosmetyk dekoracyjny.

Udogodnienie: temperówka jako część kredki kosmetycznej, zawsze pod ręką

Pamiętaj, że tylko ostra kredka może stworzyć precyzyjną kreskę, niezbędną podstawę Twojego dziennego i wieczorowego makijażu oczu. Model BOURJOIS Paris Khol & Contour & Sharpener jest wyjątkowy, ponieważ zawiera temperówkę - jako część nasadki kredki. Nie musisz więc długo szukać tego pomocnika na dnie szuflady lub kosmetyczki. I jeszcze jedna wskazówka, jeśli nie udaje Ci się zatemperować kredki kosmetycznej, akcesorium ciągle się kruszy lub łamie, włóż go na chwilę do zamrażarki i od razu wszystko pójdzie lepiej.

Odcień przedstawiony na ekranie zależy od ustawień Twojego monitora. Rzeczywisty kolor może się od niego nieznacznie różnić.

Zobacz więcej

Loading…
Ocena

Ten produkt nie został jeszcze oceniony.
Dodaj opinię jako pierwszy

Wybraliśmy dla Ciebie


Dostawa:
Płatność:
Certyfikat:
Made with by PragueBest